x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

İspanya "El Galeón" oteline ahşap restoran inşaatı

İspanya "El Galeón" oteline ahşap restoran inşaatı  Archiline, ahşap ev, kafe ve restoran üreticisidir! Avrupa standart sertifikası sayesinde Beyaz Rusya ve diğer ülkelerde evler, restoranlar inşa ediyoruz.

Bu kütük restoran, Almeria, İspanya'da inşa edilmiştir. Harika manzaraya sahip, sahilde harika, açık, alan.Google'da / haritalarda alınan ziyaretçi incelemelerinden:

Şüphesiz şu anda Belanegra ile ilgili en iyi şey. Manzara dost canlısı, garsonlar özenli, tapas ve lezzetli porsiyonlar ... Çok insan varken bile servis hızlı. Umarım bu çizgiye devam eder, çünkü Balanegra bunu hak ediyor!

Burası çok güzel bir iç mekana sahip bir restoran. Her yaz özel ziyaretçi akını ile tüm yıl boyunca çalışır! Tam sahilde yemek ve içmek için mükemmel! Güzel deniz manzarasının tadını çıkarırken bir şeyler içmek istiyorsanız bu fena bir seçenek değil. Denizin yanında elverişli bir konumda bulunan rahat sahil bar.

Laconic mimari, formların netliği, başarılı bir binanın ideal bileşenleridir. Tek eğimli bir çatı, yapıya modern bir görünüm kazandırır. Çok sayıda pencere sayesinde restoran hafif görünüyor ve içi her zaman hafif.

Bir aylık inşaat, profesyonel inşaatçıların işi - ve yer kullanıma hazır. İki yıldan fazla bir süredir, Almeria sakinlerini ve turistlerini memnun ediyor.We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar i̇spanya "el galeón" oteline ahşap restoran inşaatı , puede:
© 2024 ArchiLine Wooden Houses
114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                              

El sitio funciona con Nestorclub.com