x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

FİRMAMIZ VE ÖDEMELER HAKKINDA SORULAR

 • Nasıl ahşap ev sipariş edebilirim?
İhracat departmanımızla iletişime geçerek ürünlerimizle ilgili detayları öğrenmeli ve sitemizde beğendiğiniz belirli bir ürünün fiyatını sormalısınız. Yeni bir proje de sipariş edebilirsiniz. Küçük bir ücret karşılığında hayal gücünüze dayanarak bir proje çizebiliriz. Sizin tarafınızdan seçilen veya bizim tarafımızdan veya mimarınız tarafından çizilen bir proje olduktan sonra, projeyi tamamlamak için hangi malzemelerin gerekli olduğuna dair bir fiyat listesi hazırlanır. Hangi bileşenlerin fiyat listesine dahil olduğunu tartışıp ekleme ve çıkarmalar yapıp son bir fiyat listesinde fikir birliğine varılır ve sözleşmeye geçilir. Sözleşme yapıldıktan ve ödeme işlemleri başladıktan sonra konteynerinizin içeriği fabrikada hazırlanır ve evinizi inşa etmeye aşamasına geçeriz.
 • Fiyatları nasıl hesaplıyorsunuz?
Rastgele fiyatlar vermiyoruz. Fiyatları kullandığımız malzemelere göre hesaplıyoruz. En önemli öğe, evi inşa eden ana unsur olduğu için duvarlar ve çatılar için kullandığımız masif kalın ahşaptır. Bunu m2 cinsinden değil (metreküp m3 cinsinden) hacim olarak hesaplıyoruz. Bu, fiyatın büyük kısmını oluşturmaktadır, bununla birlikte yardımcı ahşap parçaları ve bağlantı elemanları, yalıtım vb. diğer malzemeleri hesaplarız. Ayrıca zemin, pencere ve kapıları da dahil edebiliriz.

Burada önemli bir not: Avrupa'da sipariş edebileceğiniz aynı kalitede ürünler için bizim fiyatlarımız daha düşük olacaktır. Daha düşük fiyatlar gördüğünüzde, kullandıkları ahşabın kalitesini kontrol etmenizi öneririz. Bazı insanlar buna dikkat etmez ve ucuz evlerin 60-90 mm kalınlığında kalitesiz ahşapla satıldığını gözden kaçırır. Minimumumuz yaklaşık 140 mm'dir ve 200 mm+ premium'a kadar çıkar. Fiyata nelerin dahil olduğunu bilmek de önemlidir. Bazen satıcılar kullandıkları malzemelerin büyük bir kısmını verilen fiyatta göstermez, sonra nihai faturayı gösterip şaşırtırlar. Bu bir satış hilesidir ve biz bunu yapmıyoruz. Size doğrudan fiyat listesini veriyoruz.
 • Kargoyu nasıl hallediyorsunuz?
Yurtdışı teslimatlarımız için yıllardır profesyonel nakliye firmaları ile çalışıyor ve ürünlerimizi dünyanın her yerine sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Avrupa'dan ABD'ye, Emirlikler'e ve hatta Avustralya'ya kadar ürün inşa ettik.
 • Ülkenizi etkileyen yaptırımlar olduğunu duydum.
Ürünlerimizde bu yaptırımlar uygulanmamaktadır. Ahşap ev satışı yapmaktayız ve bu tarz ürünler yaptırıma tabi değildir. Yakın zamanda Almanya gibi AB ülkelerinden sipariş aldık ve ürünlerimizi orada hiçbir sorun yaşamadan inşa ettik.
 • Firmanızla ilk kez muhatap olacağım. Nasıl güvenebilirim?
Ahşap Ev binasında AB standartlarında sertifika almayı başaran ilk BDT ülkesi (Eski Sovyet Ülkesi) biziz ve bundan gurur duyuyoruz. 18 yıllık geçmişe sahip bir şirketiz. Rusya ve Beyaz Rusya'da binlerce, deniz aşırı ülkelerde yüzlerce ev inşa ettik. Müşteri mutluluğu önceliktir. Şirketimizi kuran CEO'muz her projeyi kendisi denetler ve müşterilerimizle her zaman iletişim halindedir. Sosyal medya ve internet çağında hiçbir şirketin güvenini kaybetme lüksü yok çünkü bilgi çok hızlı yayılıyor. Bunun bilincindeyiz ve sözleşme yapıldığında sözümüzü yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.
 • Benim için bir X m2 projesi tasarlar mısınız?
Ahşap ev projeleri tasarlama konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir mimar ekibimiz var. Tasarımları o kadar iyi ki bazı tasarımlar defalarca satıldı. Hayallerinizdeki ahşap eve sahip olmanız için elimizden geleni yapacağız.
 • Ne tür ahşap kullanıyorsunuz?
Kuzey Avrupa Çamı kullanıyoruz. Kendi fabrikamızda kalın temiz parçalar halinde kesiyoruz. Ağaçlar, kışların çok soğuk ve yazların sıcak olabileceği Beyaz Rusya'dandır. Bu, ahşabın değişen hava koşullarına karşı çok dayanıklı olduğu anlamına gelir. Ayrıca çam ağacının özellikleri onu böceklere karşı dirençli kılar. Bunlar sıradan ince ağaç kesimleri değildir. Ahşabımız oldukça kalındır, bu da bakımı çok kolaylaştırır. Sıradan ahşaba 2-3 yılda bakım gerekebilirken bizim kullandığımız ahşap 10 senede bir bakım gerektirir. Kalınlık ayrıca yangına karşı çok dayanıklı olmasını sağlar. Ahşap ürünümüz mükemmel sıcaklık yalıtım özelliklerine sahiptir.
 • Silindir kütükler mi yoksa yapıştırılmış lamine ahşap mı seçmeliyim?
Her iki tiple de çalışıyoruz. Silindir kütükler, uzun süredir ahşap evler inşa etmenin geleneksel yolu olmuştur. Ve doğal göründüğü için bazı insanlar hala tasarım özellikleri için talep etmektedir. Ancak biz neredeyse her zaman yeni teknoloji olan yapıştırılmış lamine ahşap blokları kullanmanızı öneririz. Avantajları çok fazladır. Çatlaklara ve eskimeye karşı daha dayanıklıdırlar, bakımı çok daha kolaydır, çok daha az aşınırlar, sıcaklığı çok daha iyi izole ederler, çok daha iyi yapısal bütünlük sağlarlar.
 • Evdeki elektrik, su, gazlı ısıtma ve gaz sistemlerini siz mi kuruyorsunuz?
Bu sistemleri özellikle ihracat için evlerimize kendimiz kurmuyoruz çünkü her ülkenin elektrik, gaz, su vb. bağlantılarla ilgili kendi düzenlemeleri var. Bu yüzden bu işi yerel profesyonellere bırakıyoruz.

Ama evi bu sistemlere hazır hale getiriyoruz. Bağlantılar için hazır olacaktır. Planlarımızda bağlantıların yerlerini de gösteriyoruz.
 • Temeli siz mi atıyorsunuz?
Temeli yapmıyoruz ama evin temele tam oturması için temel boyutunun ve yapısının doğru olduğundan emin oluyoruz. Temel için çizimleri ekliyoruz. Ayrıca, temeli inşa eden yerel işçileri denetleyebilecek ve ev paketi geldiğinde her şeyin doğru olduğundan emin olmak için kontrol edecek bir uzman gönderiyoruz.
 • Malzemeler geldiğinde ev nasıl yapılıyor?
Marangozlarımız inşa etmeleri gereken ülkeye göre vize alıyorlar. Örneğin birçoğunun halihazırda Schengen vizesi var ve AB ülkeleri arasında özgürce seyahat edebiliyorlar. Projeye bağlı olarak 1-3 marangoz gönderebiliriz. Bazen yerel marangozlara nezaret eden tek bir marangoz gönderebiliriz. Bazen projeyi kendi başlarına tamamlayacak 3 kişilik bir ekip gönderiyoruz. İşçiler, çalıştıkları ülkeye bağlı olarak müşteri tarafından yevmiye alırlar.
 • Neden şirketinizi seçmeliyim?
Biz çok deneyimli bir şirketiz; Ürünlerimiz, ülkemizdeki daha düşük üretim maliyetleri ve verimlilik sayesinde çok daha düşük fiyatla en iyi firmalardan bazılarıyla aynı kaliteye sahiptir. Avrupa'ya yakınlığımız, yüksek kaliteli ürünler ve işçilik için bu kadar iyi fiyatlar sunmamızı, bizi en iyi seçim haline getiriyor.

Biz işimizi seven profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Biz kendimiz ahşap ev, ahşap ürün tutkunuyuz. Kuzey Avrupa'da çocukluğumuzdan beri ahşapla uğraşıyoruz ve ahşabın dilinden anlıyoruz. Rusya, Beyaz Rusya, Finlandiya, Almanya, Baltık, Kanada gibi ülke ve bölgelerden ilham alan güzel tasarımlarımız var.
Biz dürüstüz. Neyin mümkün olduğunu ve neyin mümkün olmadığını doğrudan size söylüyoruz. Sizi anlamak ve hayalinizi gerçekleştirmek için çok çaba sarf etmeden elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Biz kanıtlanmış bir şirketiz. Çalışmamız kendisi için konuşur. BDT ülkeleri arasında ilk AB sertifikasına sahibiz. Sayısız ahşap ev inşa ettik ve sayısız müşteriyi mutlu ettik.

Archiline Wooden Houses firmasının Dünya'dan yaptığı ahşap ev örnekleri:

Wooden house of glued laminated timber "Danube" - Germany

Construction of the workshop of glulam - Germany

Construction of wooden house "Baden-Wurttemberg" - Germany

Wooden house of rounded log "Voiteck" - Poland

Wooden house of glued laminated timber "Sun" - Poland

Wooden house of log "Oster" - Netherland

Wooden house of log "Van Dijk 2" - Netherland

Wooden house of log "Van Dijk" - Netherland

Wooden house of glued laminated timber "Mirage" - Belarus

Wooden House "White House" - Belarus

Wooden building of glued laminated timber in Dubai - UAE

Wooden hotel by the sea (project) - UAE

The house from prfiled glued timber - Georgia

Canadian wooden house construction - Moscow

Wooden house, сhalet "Lauri" - Russia

Contemporary timber house - Spain

Wooden restaurant of log- Spain

House with a flat roof - Italy

We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar FİRMAMIZ VE ÖDEMELER HAKKINDA SORULAR , puede:
© 2024 ArchiLine Wooden Houses
114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                              

El sitio funciona con Nestorclub.com