x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

בית מעץ "פורטו ריקו"
עץ מודבק

בית מעץ "פורטו ריקו"

בניית כל בית מתחיל עם רעיון ותשוקה. חברת ArchiLine Log בתים מוכן לעצב בית של כל המורכבות, על פי כל המשאלות של הלקוח. בשלב התכנון, יובאו בחשבון כל התכונות של בניית בית העץ ודרישות הלקוח לבית העתיד.

פרויקט זה תוכנן למגורים עונתיים. קומפקטי, נעים, עם המספר הדרוש של חדרים, הבית הזה הפך למקום שבו כל המשפחה והחברים מתאספים. כל כך נחמד לשבת על המרפסת, בסלון מרווח או באזור הברביקיו ולבלות עם האנשים הנחוצים ביותר.

הפרויקט עשוי עץ מודבק צדודית, אשר אפשרה לא לחכות זמן רב של הצטמקות מלא המבצע של הבית מיד לאחר בנייתו. כמו חומר קירוי טבעי אריח קרמיקה רובן שימש, אשר, בנוסף המראה הרמוני שלה, אמינות ועמידות, מספק את העומס הדרוש לבית עץ, אשר נמנע בעיות רבות במהלך המבצע של הבית.

עץ מעץ מודבק עץ

עץ מעץ מודבק עץ

עץ מעץ מודבק עץ

עץ מעץ מודבק עץ

עץ מעץ מודבק עץ

התנאי העיקרי להשגת בניין מוצק ועמיד למגורים הוא השימוש בבנייתו של חומרי בנייה מעולים בלבד שיכולים לספק לבית בעתיד תכונות לא פחות מבצעיות בעלות ערך. ואם קודם לכן רבים האמינו כי רכישת אופציה באיכות גבוהה יהיה בהכרח יקר מאוד, עכשיו היתה להם הזדמנות להכיר היכרות עם אפשרויות רווחיות כי פשוט לא יכול לעזור למשוך את תשומת הלב של קונים אלה המנסים לחסוך כסף.

אז, בעידן של טכנולוגיות מודרניות, זה בכלל לא מפתיע כי חומרי גלם כגון עץ הפכו לאחד היסודות העיקריים המאפשרים ליצור חומר בנייה באיכות מעולה. זוהי קרן מודלקת, וכן יומן מעוגל שניתן להשתמש בו למגוון מטרות - הן בתהליך הקמת בית והן במבנים אחרים. הכל תלוי בצרכים של הלקוח. הדבר היחיד שאפשר בהחלט לומר הוא כי הלקוח יהיה מופתע לטובה על ידי איכות מעולה של מבנים אלה.

אם אתה עייף של חיי העיר, והחלטת לעזוב את העיר, בכל מקרה, עבור שקט ורגוע לחיות, תצטרך בית זה יהיה גם לרכוש את שוק הנדל"ן או בנוי באופן עצמאי. לאחרונה, בקרב מפתחים, זה הפך פופולרי לבנות בתים מחומר חדש, המהווה גרסה משופרת של עץ רגיל, ואת השם הוא עץ מודבק. וזה לא מקרה, כי בבית של חומר זה יש הרבה מאפיינים שחומרים אחרים לא מחזיקים.

לבניית בית כזה מומלץ להתייעץ עם מומחים אשר מפרופיל על בניית מבנים מחומר זה. בגלל בניית הבר דורש ניסיון ומיומנויות, אז לפני בחירת הקבלן, הקפד לבדוק את עבודתו הקודמת וניסיון בתחום זה.

עץ ברביקיו עץ מודבק עץ

היתרונות העיקריים של הבית הזה

• בנייה שנבנתה בעץ מודבק לאחר שנה אחת, נותנת הצטמקות מינימלית (מקסימום 2 "ס מ), הנחשבת לאינדיקטור לא משמעותי. חומר זה הוא גם ידידותי לסביבה, בשל זה, שלך לרווחה יהיה שיפור משמעותי כאשר אתה בבית. • בשל העובדה כי העץ יש רמה נמוכה של מוליכות תרמית, אתה יכול לשמור על הטמפרטורה בבית ברמה נוחה, אשר יחסוך הרבה על חימום הבית.
• זה לוקח רק כמה שבועות עבור בוני לבנות בית מחוץ לבר. זאת בשל העובדה כי הבתים של העץ הם מאוד קל להרכיב. • בתים העשויים עץ לא צריך גימור חיצוני, אשר יקל על המעבר ולשמור במידה ניכרת. • יתרון משמעותי של בית כזה הוא כי במהלך המבצע בקירות אין חורים.

מרתף

עץ מודבק מפורסם הקלות שלה, אז אתה לא צריך בסיס גדול, מסיבית. לכן, בעת קביעת סוג הקרן, יש צורך להתחיל מ רגעים כגון: הקלה, רמת מי תהום, כמו גם תנאים גיאולוגיים וסוג אדמה. לעתים קרובות ביותר עבור בתים כאלה להשתמש בסיס מונוליטי ערימה ערימה צלחת מונוליטית או ללא צלחת מונוליטי, בהתאם לסוג הרצפה מתוכננת בבית.

קירות

באשר לבניית הבית עצמו, הוא נבנה בקלות ובמהירות רבה, כי הקירות מורכבים מחלקים קטנים מוכנים, שרק צריך להיות מחובר אליהם, הם ממוספרים במפעל של היצרן, והם מרוכזים ישירות באתר הבנייה כמו בנאי ילדים. בשל העובדה כי הקורה מודבק אין צריכה המונית, הוא מיוצר אך ורק עבור פרויקטים על סדר, שבו כל הממדים של החלקים מחושבים, חריצים רכסים הם בדיוק מתאימים זה לזה. עם מרתף מוכן עבור ההרכבה, זה ייקח לא יותר מ 4-5 שבועות. מכיוון שמספור החלקים מקצר באופן משמעותי את זמן העבודה, בזכותו, כל פרט מקבל את מקומו, שנועד במקור עבורו.

עץ ברביקיו עץ מודבק עץ

גג

לפני תחילת שלב זה, יש לראות כי גג מערכת מסבך חייב להיות יציב ואמין. בגלל עבודות קירוי הם המורכבים ביותר במידה מסוימת מסוכן. חתך רוחב של עץ מבניים במערכת rafter יש לבחור באופן בלעדי על סמך חישובים של שלג ועומס שימושי על הגג. באשר חומר קירוי, הכל כאן תלוי בבחירתך. אבל אל תשכח כי הגג צריך להיות לא רק יפה, אלא גם עמיד. וגם עבור הבית לתת הצטמקות נכונה ואחידה, עדיף להשתמש סוגים כבדים של קירוי כגון מלט חול או אריחי קרמיקה טבעי.
לאחר שהושג תוצאה קטנה, אנו יכולים לומר בביטחון כי קרן מודבק הוא חומר מודרני ראוי. הבית ממנו יהיה חם בכל מזג אוויר, יצירת נחמה ונוחות בביתך. כמו כן אני רוצה לציין כי חומר זה שווה, תוכלו באופן משמעותי לשמור על עבודות הבנייה, לאחר שקיבל בנייה עמיד היי טק.

אחרי הכל, בתים מעץ עץ ו יומני הם ביקוש בקרב אלה שהחליטו לשנות את הדירה בעיר עבור בית כפרי נוח ונוח. חשוב גם כי השימוש בחומר בניין כזה מועיל מאוד. העניין הוא עץ מודבק מובטחת להפוך את הבסיס דיור עמיד. יש לה רמה גבוהה מאוד של כוח, אשר הושג באמצעות שימוש בטכנולוגיה מיוחדת כדי לשפר את העץ. זה ידוע להיות עשוי מחטניים עצים, מה שהופך אותו ייחודי לחלוטין בניגוד לכל אפשרות אחרת.

עץ מודבק ראוי לציין כי הקמת הבית בעזרתו מתבצעת בזמן הקצר ביותר האפשרי. ואם זה לוקח לפחות שישה חודשים כדי לבנות בית מתוך יומן מעוגל, ולאחר מכן את הבנייה של סוג המוצג של דיור עובר כמעט במהירות. וזה יכול להיות מוסבר על ידי המוזרות של המבנה של הבר עצמו, אשר יש אלמנטים חיבור מיוחד, כמו גם את הייחודיות של הטכנולוגיה של הרכבת הדיור עצמו. אחרי הכל, זה לא נאסף מברים בודדים, אבל מורכב של אלמנטים מבניים מסוימים המאפשרים לבנות בית בזמן הקצר ביותר האפשרי. חשוב רק ליצור מראש מרתף מתאים, עם זאת, אגב, הוא יוכל לחסוך משאבים חומריים, שכן סוג זה של הבניין לא צריך מרתף מסיבי.

המקור הטבעי של החומר הוא תכונה ייחודית בעלת ערך. וזה לא יכול אלא להפוך את היתרון שלה, תוך התחשבות בעובדה כי כרגע רוב החומרים אין רמה גבוהה של טוהר אקולוגי. באופן לא מפתיע, רוב הלקוחות של ארגוני בנייה מעדיפים לבנות סאונות מבולי עץ עגולים, שכן אפשרות זו מתאימה באופן מושלם לסוג זה של בנייה. כי הם צריכים להיות מלאים באווירה בריאה ונעימה.

בניית דירות דומות היא גם מועילה כי יש להם את התכונות ואת המאפיינים המבצעיים המאפשרים להם להתקיים במשך זמן רב מאוד. וזה הגורם העיקרי שפונה ללקוחות רציונליים שרוצים להשקיע את כספם ברווחיות. ואם אתה לוקח בחשבון כי מבנים כאלה, כלומר האווירה שלהם, משפיע לטובה על רווחתו הכללית של אדם, מקדם התפתחות נכונה ומהירה של ילדים, משפר את מהלך מחלות רבות, אין ספק. בתי עץ מודרניים הם באמת ראוי לתשומת לב מיוחדת.

עץ ברביקיו עץ מודבק עץ

עץ מודבק: יתרונות בעת בניית בית

ישנם מספר חומרים להקמת בתי עץ, שכל אחד מהם יש תכונות מסוימות ותנאי ההפעלה. היום אחד האנלוגים של קורת פרופיל או יומן הפך בר מודבק מודבק על הקירות. במבט ראשון, החומר הוא יקר יותר מאשר חומרים הקיר דומה עשוי עץ. עם זאת, בסופו של דבר, העלות של בית עץ מודבק הוא זול יותר מאשר יומן מוצק. אז, מה המאפיינים להפוך את המבנה של עץ מודבק זול? בשל טכנולוגיית עיבוד מדויק של כל lamella, העץ הופך אידיאלי בגודל, אשר מאפשר הנחת מהירה היעדר חריצים, כמו גם מונע עיוות. קרן מודבק לא מתכווץ. בנוסף, אין צורך לחכות שנה, ולהמשיך מיד למספר עבודות גימור.

ייצור של עץ מודבק

המאפיינים של עץ מודבק תלויים המאפיינים הטכנולוגיים של הייצור של החומר.

יומן אחד חתיכה מנוסר לוחות בלתי מחורבן, לוחות עם פגמים מונחים מיד בצד.
לוחות טובים מעובדים, לחתוך מיובש בחדר מיוחד.
לאחר מכן לוחות לעבור מיון אחר, חלקים פגומים מנותקים מן לוחות שהושלכו.
הלוחות נחתכים לחתיכות באותו אורך ומעובדים לחלוטין על מכונת צדדית.
חלק של lamella הוא spliced, אז כל לוחות מטופלים עם דבק מודבק על ידי לחץ על העיתונות.
הבר המלבני מעובד שוב על המכונה. לאחר הצד (פנים) חלקים לקבל משטח מעובד לחלוטין, ואת התחתון ואת העליונה יש חריצים קטנים לחיבור טוב יותר.
עץ מודבק יש מספר תכונות יתרון בהשוואה לחומרי בנייה דומים מעץ.

כוח רב יותר, ללא דפורמציה לאחר הנחת.
ייבוש העץ לוקח פחות זמן, כי הלוחות הם יבשים בנפרד, ואז הם הצטרפו עם שרפים דבק.
למעשה אין הצטמקות.
• איכות lamellas - עץ מעוות ו knotty אינו נכלל בשימוש.
סדקים עם שינוי טמפרטורה ולחות נמצאים במקרים נדירים מאוד ולא עמוק מאוד - עד 1 ס"מ.
תכונות חדיר אדים אינם נחותים המאפיינים של מערך עץ מוצק.
ערעור אסתטי: הקורה המודבק מטופל כגימור חיצוני ופנימי מוכן. בין החסרונות ניתן לזהות גורם אנושי, שכן בשלבים רבים מבוצעים באופן ידני. בחירה באיכות ירודה, עיבוד, הדבקה של לוחות תוביל להידרדרות של נכסים.
צד נוסף: הרכב דבק. כרגע יש דבקים שונים. למרבה הצער, במירוץ זול, יצרנים חסרי מצפון רבים להשתמש דבקים זולים. התוצאה של כלכלה זו יכולה להיות לא רק למינציה של עץ, אלא גם לשחרר רעילים של פנולים ופומלדהידים. החברה שלנו משתמשת רק קומפוזיציות פוליאוריטן אחד מרכיב המיוצרים על ידי קליבריט.

We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar בית מעץ "פורטו ריקו" , puede:

Más de la sección 10 בתי עץ עליונים

  בזכות שליטת מומחים מוסמכים מאוד העובדים בחברה, תוצאת העבודה היא תמיד ללא שינוי: כל האובייקטים שנבנו נבדלים על ידי פונקציונליות ואסתטיקה, ובהירות המושג משולבת עם הביצוע האיכותי. פיקוח אדריכלי מתבצע בכל שלבי הבנייה. נכון להיום החברה ביצעה יותר ממאה ...
   בית שתי קומות ,מרשים באופיו. אלגנטי ואמין. מתוכנן עבור פרופיל עץ מרובע בהדבקה. שילוב בצע שחור עם אלמנטים לבנים לא משאיר עף לקוח בלי להתרגש. בעל חדרים מרווחים, חלונות מכניסי כמות גדולה של האור, מרפסת רחבה ומקורה. מתאים למשפחה גדולה. מיקומו הממ"ד ...
    בית עם מראה סקנדינבי. אבל למראת כמות השלג על הגג בקלות יכול להתבצע בארץ חמה כמו ישראל. בית מרווח בשתי קומות, מתוכנן לבנייה עבור בול מרובע 200X150 מ"מ בלחות עץ 12%. חלל עובר באזור סלון ומטבח, וחלונות גדולים פותחים את הבית לנוף אפשרי או גינה במגרש. ...
     המועדפים של אדריכלים מודרניים של בתי עץ הם בתים עם גג שטוח (חד צדדי). לעתים קרובות בתים עם גגות שטוחים בנויים על ידי אדריכלים המתמחים בהיי-טק. מבנים כאלה יש תומכים ומתנגדים. בית עץ עם גג שטוח הוא מראה ייחודי, מודרני, חיסכון בחומרים ובית יפה בפחות ...
      בית עץ פיני קלאסי "Koskenkorva" עם קווים אדריכליים מוכרים. שלושה חדרי שינה, סלון, מטבח, חדר הלבשה, מרפסת, בקומה השנייה - חדרי שינה, שירותים, מרפסת ועליית גג. הפרויקט הותאם ליומנים על ידי Archiline בשנת 2022. 286 מ"ר. הפרויקט נעשה בבולי עץ עגולים 260 ...
       בית עץ "באדן-וירטמברג", שנבנה על ידי החברה שלנו בגרמניה בשנת 2019 במדינת באדן-וירטמברג. המשימה העיקרית של האדריכל היא להתאים לבית עץ בחלקה הקיים של הבעלים, על מדרון ההר השופע באזור זה, בדרום-מערב גרמניה, 15 ק"מ מגבול שוויץ. הפרויקט של בית עץ ...
        הרעיון המרכזי של הפרויקט הוא לפתח בית העונה על כל הדרישות המודרניות, כגון נוחות, נוחות התכנון, האינדיבידואליות של הרעיון. לעשות את זה מושלם במונחים של תקשורת, אבל באותו זמן זול במחיר. המשימה לא קלה, אבל האדריכלים שלנו התמודדו עם זה ללא קושי. הטיוטה ...
         נוח, נוח, אופציה נהדרת עבור משפחה גדולה. אוהבי החלל לא יישאר אדיש הפריסה ואת המיקום של הנחות. הסדר המוצלח של החדרים מאפשר לכל דייר למצוא פינה מבודדת לעצמו, שם אף אחד לא יטרח. בקומה הראשונה, מטבח, סלון, 3 חדרי שינה, חדר אמבטיה, אולם, תנור וטמבור תפסו ...
          זה בית עץ גדול בסגנון של בונגלו האירופי להכיל שלושה אולפני שלושה חדרי שינה החל תשע עשרה עד עשרים ותשעה מטרים רבועים. זה בית עץ הפרויקט הוא idel למחייתו, כמו גם על הצבת האורחים באזורי התיירות.בית עץ "לילה" עונה על כל הקריטריונים האירופיים מחמירים ...
          © 2024 ArchiLine Wooden Houses
          114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                        

          El sitio funciona con Nestorclub.com