x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

סוס בנייה יציבה

סוס בנייה יציבהPferdestall

סוס בנייה יציבה — מחיר הפרויקט של האורוות

טכנולוגיה של בנייה של אורוות סוסים.
בניית האורוות בחוות הבית הפכה לפופולרית: הרצון לרכוש אורוות משלו הוא נושא אופייני לא רק לארגונים גדולים, אלא גם לאנשים פרטיים. הביקוש לתכנון ובנייה של סוג זה של מבנים הובילה לספק את החברה שלנו עם שירותים לבניית האורוות. אנחנו בונים אורוות מעץ מתוך קרן ואורוות מתוך בול עץ.

הקמתו של אורווה לתחזוקת סוסים צריכה להיות מופקדת בידי אנשי מקצוע, שכן היא צריכה להתבצע בהתאם לדרישות המיוחדות ולהביא בחשבון מספר ניואנסים ספציפיים. קשה לבנות אורווה בפני עצמה. בניית אורווה עם החברה שלנו יעלה לך במחיר הטוב ביותר. עלות בניית יציב מתחת למפתח יהיה הרבה יותר זול בשבילך אם אתה מכניס את כל הרגעים הדרושים בפרויקט של האורוות. באותו אופן זה יהיה הרבה יותר קל לקבל היתר בנייה. פיתחנו מספר פרויקטים לבניית אורוות. ניתן להבהיר לחברה מחירים לפרויקטים עם תוכניות לאורוות. אנחנו יודעים איך לבנות אורווה במהירות איכותית. חשוב בעת תכנון נכון כדי להפוך את תוכנית האורוות. עמדנו במצב שבו היה צורך לבצע פרויקט יציב להרכיב תוכנית עסקית יציבה עבור 10 עד 20 סוסים.

בניית אורווה למכירה גם מתרחש, חשוב להבין בהתחלה כמה יציבה מוכן שווה וכמה זה עולה לבנות יציב.

אנו יודעים כי המאפיינים החשובים ביותר של הנחות עבור סוסים הם ההתנגדות כפור ויכולת לשמור על החום - החומר האידיאלי עבור הקירות עבור אורווה עץ על בסיס קרן זו או יומן! תשומת לב מיוחדת בעיצוב תוכנית האורוות תדרוש את בניית הקומות: הם חייבים להיות חזקים ולא לייבש את פרסותיהם של בעלי החיים (ולכן הם עשויים לעתים קרובות מקלייטים). אוורור של האורוות הוא גם נקודה חשובה בעיצוב של הבניין. זה אמור לספק גישה יציבה של אוויר צח במהלך הימים הקרים. בשל מערכת מיוחדת, חילופי האוויר חייב להתבצע ללא אוורור (בניגוד בקיץ). כל הניואנסים האלה צריכים להילקח בחשבון על ידי בעל הסוסים, בבניית האורוות.

אם אתה אוהב סוסים ואחרי השלמת הבנייה של הבית שלך יש רצון לבנות יותר ויציב, אז אין שום דבר מוזר. כל דבר צריך להיעשות כראוי וחשבתי. אתה יכול לקנות יציב עבור סוסים במחיר סביר, אבל יש לעתים רחוקות חדר מתאים ליד הבית.

קודם כל, אתה צריך לשקול בזהירות את הבחירה של חומרים לבניית האורוות. הגורם המכריע הוא המשק והפשטות של הפרויקט של הבניין המתוכנן. ההיבט העיקרי הוא חוסר האפשרות של חדירת אוויר קר דרך הקירות ומחיצות האורוות. ההתנגדות פרוסט ואת היכולת לשמור על חום במשך זמן רב בתוך היא גם תנאי חשוב עבור קירות האורוות. רוחב האורוות נקבע על ידי לקיחה בחשבון את הדרך בה ממוקמים סוסים. אורכו של האורוות, בהתאמה, נקבע על ידי מספר בעלי חיים. הגידול של סוס משפיע על רוחב שטח דוכן ליחיד. גודל הדוכן הממוצע באורוות הוא בערך 1.5 p. מ 'כל אדם יצטרך 2.85 מ', אשר בזמנים ישנים היה 4 arshins.

דוכן זה נקרא דוכן, הוא מיועד למגורים של סוסים רגילים ו גזעיים, אנשים חולים או בהריון. יש גם לשים סייח. גובה עדיף לעשות לא יותר מ 3.6 מ '. מומחים לשקול את הגובה האופטימלי של האורוות על 3 מטרים.

שליטה מיוחדת בייצור של עבודות הבנייה צריך להינתן על בניית רצפות. הניסיון של הפעלת האורוות מציין כי הבסיס הטוב ביותר על הרצפה יכול להיות שכבת אדובי כי הוא תיקון בקלות. וגם בסיס זה יש אינדיקטורים טובים של אטימות, זה לא פוגע בפרסות הסוס ולא מייבש אותם. עובי השכבה של ציפוי חימר יכול להגיע 3 מ ', לאחר הטלה ייבוש מלא. יחד עם זאת, אסור לשכוח לעשות הטיה כלפי הרגליים האחוריות של הסוס כדי לנקז את השתן. כמו כן חשוב להתבונן בגדלים מסוימים. המדרון המרבי של רצפת האורווה הוא 9 ס"מ, אבל עדיף לעשות שיפוע של 6 ס"מ. אם יש חריגה במדרון, יש סיכוי של נזק לסוס. המארז עשוי אפילו לחוות לידה מוקדמת.

הזרם על שיפוע השתן נופל לתוך מרזב מיוחד לניקוז נוזלים. עומקו יכול להיות בערך 14-15 ס"מ, רצוי לעשות רוחב של עד 30 ס"מ. תעלה זו חייבת להיות בהכרח מדרון לכיוון בור פריקה. אתה יכול להביא את התעלה מחוץ לאורוות. הזבל מן האורוות הוא ניקה באמצעות חלונות המיוצרים במיוחד על הקירות האחוריים של האורוות.

בעת שימוש בדלת כפולה או שער באורווה, יש לעמוד בדרישות מסוימות. הדלתות (השער של האורוות) צריך להיות סגור היטב ולהיות רחב. יש צורך לעקם את החסימות, ואת הדלתות (השערים) צריך להיות מהודק על צירי חזק עם מצב שהם פתוחים החוצה. באורוות לא אמורים להיות סדקים כדי שלא ייווצרו טיוטות, והרוח הקרה לא תפוצץ. כדי להבטיח סגירה הדוקה ועמידה של עלים של הדלת (שער האורוות), יש להשתמש בדלתות מיוחדות, אחת בחלק העליון ובתחתית העלונים.

כמובן, האורווה חייב להיות מצויד עם פתחי חלון בגודל בינוני. הגודל האופטימלי לחלון הוא 1 על 0.7 מטר. מספר החלונות נקבע מגודלם של קירות האורוות, וככלל, מהווים שטח שמיני של שטחם. החלונות באורוות נעשים עם הפתח הפנימי. בקיץ מותקן עליהם מגן מגן, המונע חדירת זבובים. מומלץ להכהות את החלונות עם מחצלות קש או מחצלת כדי להגן מפני אור שמש ישיר.

הדרישה העיקרית לתקרת האורוות היא אי-נטייה. כאשר המכשיר בלופט הוא חציר, יש צורך לחשב את קיבולת העומס של המבנה של לוחות התקרה.

חשיבות רבה ניתנת אוורור באורווה. בקיץ, זרימת האוויר מושגת באמצעות חלונות ודלתות פתוחות, אבל טיוטות אסור. בחורף, חלונות ודלתות לאוורור כבר לא פתוחים. אוויר קר הוא מאוד שלילי עבור סוסים stalled. לכן, עדיף להשתמש במערכת אוורור צינורות, נגזר דרך גג הבניין.

כדי לבחור את מקום הבנייה של האורוות, יותר מדי, אתה צריך לגשת בזהירות. רצוי כי זהו אזור מוגבה במקצת, כך הלחות מוגזמת בתוך החדר לא נאסף.

אם תחליט לבנות אורווה, יש צורך תחילה לבחור את חומרי הבניין המשמשים את הבניין הטוב ביותר, כך שבעתיד אין אכזבה במבצע של הבניין. ראוי לציין כי קירות האורוות חייבים לשמור על החום בפנים, לא נותנים לעבור קר, וגם להיות עמיד בפני קור. אל תשכח את הרכיב הכלכלי של אורוות הפרויקט. אפשרות טובה לבניית אורווה היא עץ - צדודית או מודבק קרן.

העץ הופך את הבית לסוסים חמים, אמינים ויבשים. עוד חומר זול הוא יומן מעוגל עשוי אשוחית או אורן. על מנת למנוע רטיבות באורוות, מומלץ לבנות את המבנה על בסיס.

חישוב גודל אורוות הסוסים

מידות האורוות מחושבות על בסיס מספר הראשים וגידול הסוסים המתוכננים להישמר ועלות המיקום המיועד. לדוגמה, דוכן ניתן להציב בשורה אחת, אשר ילך לאורך הקיר. במקרה זה, לאחר המקום שבו נמצאים הדוכנים, אסור לנו לשכוח לעזוב את המסדרון, ברוחבו יהיה בערך שני מטרים, בעוד האורך הקטן ביותר של הדוכן צריך להיות על שלושה מטרים, ואת רוחב אורווה שלמה במקרה זה יהיה 4.5 מטרים.

יש צורך לקחת בחשבון גם כי גורם אם הסוסים באורוות יחולקו בינם לבין עצמם. סוסים מופרדים בדרך כלל על ידי גליל ההשעיה. בדוכנים נפרדים, סוסים ממוקמים לפני פיסת, במקרה של מחלה, כמו גם גזעים יקרי ערך. מומלץ לעשות 10 עד 14 מטרים רבועים. גובה האורוות עדיף לא יעלה על 3.6 מ '. הסוס צריך להיות כמו הרבה מקום כפי שהוא צריך לשנות באופן חופשי את המיקום של הגוף, לזוז, להסתובב.

קומה יציבה.

תשומת לב מיוחדת בבניית האורוות יש לתת לרצפה. בהתבסס על ניסיון של שנים רבות, הרצפה הטובה ביותר נחשב adobe, כי אין בעיות עם התיקון שלה, והוא משלב רכות יחסית, כוח עמידות למים, וגם לא פרסות יבשות.

החימר מעורבב עם המין, ואז תערובת זו מוחלת באופן אחיד על 2.5-3 מטר על הרצפה של האורוות, אשר לאחר מכן חשוף מדי יום עד יבש לחלוטין. כאשר מציידת את הדוכן, יש לקחת בחשבון כי זה חייב להיעשות עם נטייה מסוימת, ואת הרגליים האחוריות של הסוס, כמו זה מאפשר השתן יוסר בזמן, אבל לא יותר מ 6-9 ס"מ. אם ההטיה נעשית יותר, היא עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לבריאות הסוס. במיוחד את הסוסים, הנושאים צאצאים, כפי שהוא יכול לעורר הפלה. הנוזל שזורם עקב המדרון בדוכן נכנס לחריץ הנמצא בסמיכות מיידית לדוכן לאורך הפרוזדור. התעלה מורכבת עד 14 ס"מ עמוק. במקביל, אם הרוחב הוא מ 20 ל 30 ס"מ, אז זה יכול להיות קטן יותר. במקרה זה, יש לזכור ולטעון, אשר חייב להיעשות בכל כיוון אחד, כך שתן הוא פלט מחוץ לאורוות או בבור מוכן בעבר. זבל מוציא מהחדר דרך חלונות מיוחדים הממוקמים על הקיר האחורי.

חלונות באורווה.

מספר החלונות באורווה צריך להיות מחושב על בסיס שהם צריכים להיות בערך השמיני של שטח הבניין צריך להיות ממוקם מהרצפה במרחק של כ 2 מ '. רצוי להפוך את חלונות פתוח פנימה, כמו זה יאפשר לאוויר להיות מופנה כלפי מעלה. כמו כן מומלץ לצייד את הפתחים עם מסגרות לתקופה קיץ, לא מאפשר חרקים שונים (זבובים, gadflies) להיכנס לחצרים. לקבלת כהה, מומלץ להתקין מחצלות strug או קש.

דלתות באורוות סוסים.

כאשר מתכננים דלת באורווה, יש לזכור כי סוס חייב לעבור דרכו ללא כל נזק או התכווצות. זה צריך להיות צירים, לפתוח ולסגור בחוזקה. במקרה זה, אם הוא מתוכנן להתקין דלתות רחבות (לדוגמה, שתי דלתות), מומלץ להתקין שני תפסים על הבד: בחלק העליון והתחתון.

התקרה באורוות הסוסים.

התקרה של האורוות יכולה להיעשות בעיצובים שונים, אבל הדרישה הבסיסית היא כי הוא בלתי חדיר וכאשר מתכננים את hayloft בעליית הגג מבצר שלה. עבור גגות של אורוות מומלץ להשתמש אריח או קירוי רך.

אוורור של אורוות סוסים.

בקיץ, האורווה מאוורר, פותחת דלתות וחלונות, אבל יש צורך להימנע טיוטות. במקרים אחרים מומלץ להתקין צינורות אוורור. רצוי לשמור על הטמפרטורה בתוך האורוות באותה רמה.

אם אפשר, ליד האורוות, יש צורך לספק את העט עבור סוסים, שבו סוסים יכולים להיות בשעות היום, לא בהתאם לתקופה של השנה.

- המגמה האופנתית האחרונה של אנשים עשירים - בניית האורוות שלהם. אבל לא הרבה אנשים יודעים כי בניית אורווה נבדל הבנייה של בית. לכן, חברת הבנייה והייצור Archiline מפתחת את המיומנויות של הקמת מבנים מיוחדים ומציעה לאנשים לבנות אורווה אמיתית.

ככלל, האורוות אינן בנויות רק לסוס אחד, לפחות לשלושה. לכן, בעת תכנון אורוות, אתה צריך לדבוק בכמה ניואנסים:
1. הבחירה של חומרים עבור הקירות, התקרה והרצפות של האורוות.
2.The יציב חייב להיות כפור עמידים.
תאימות 3.Mandatory עם זרימת האוויר.

הדבר המסוכן ביותר עבור סוסים בדוכנים הוא טיוטה, ולכן עדיף לטפל אוורור מראש מאשר לשלם לווטרינר. כמו כן, סוסים אינם סובלים רצפות קרות - זה פוגע פרסות שלהם. לכן, אנשים לשמור סוסים גזעיים לא לקמץ על הרצפה מחומם עבור האורוות. כפי שמתרגלים של מגדלים מראה, מומלץ מאוד לא לבנות יציב באופן עצמאי, אם אין מיומנויות מיוחדות. זה טוב יותר רווחי להפקיד דבר כזה לאנשי מקצוע.PferdestallWe speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar סוס בנייה יציבה , puede:

Más de la sección אורוות סוסים

    יציבה לסוסים. מה שאתה צריך לשקול לפני שאתה מתחיל לבנות אורווה עבור סוסים: הסוס מבלה את רוב חייו באורווה. כאן היא אוכלת, ישנה, ​​תנוחה וקבלת כוח. זה צריך להיות קל, יבש ללא טיוטות. הסוס יש גודל וגודל, רגיש לתנאי שמירה על החיה. מן התוכן הלא נכון של ...
    © 2024 ArchiLine Wooden Houses
    114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                  

    El sitio funciona con Nestorclub.com