x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

"Georgia" otel projesi

"Georgia" otel projesi Uzun vadeli tasarımı olmayan, sabit tutarda hazır otel projesi, hazır bir proje satın alıp inşa edin, bir yıl önce kar elde edin, projeyi ödeyin ve bir günde teslim alın.

"Georgia" otelinin projesi: bir otel odası projesi, bir mini otel projesi, bir ahşap otel projesi, esnek fiyat, inşaat ve montaj denetimi.

Kayak merkezinde otel projesiÜlkemizde son dönemlerde popülerlik kazanan ekolojik turizmi giderek daha fazla aktif tatil tercih eden kişiler tercih etmektedir. Bu bağlamda, çevre standartlarını karşılayan otel komplekslerine talep vardır. Firmamız ahşaptan bir otel kompleksi projesi sunarak bu talebi karşılamaya hazırdır.

Proje, Happy projesi kapsamında 13 evin yanı sıra ayrı otel odalarına sahip bir yönetim kompleksi olan merkezi bir binanın inşasını sağlıyor. Bu binaların ana özelliği, odanızdan çıkmadan manzaraya hayran kalmanızı sağlayan panoramik pencerelerdir. Evlerin duvarları yapıştırılmış profilli kirişlerden yapılmıştır (istenirse bu duvar malzemesi kuru profilli kirişlerle değiştirilebilir).
Kayak merkezinde otel projesi Till projesini seçerek, bu evin kusursuzluğuna, dayanıklılığına ve mükemmel mimari estetiğine güvenebilirsiniz. Lamine kaplama keresteden "Mutlu" ahşap bir ev projesi orta sınıf bir arabadan daha pahalı değildir. Ve eğer aracın çalışması 7-10 yılı geçmezse, ev çok daha uzun sürecek - on yıllarca - ve tüm bu süre boyunca her sakini ısıtacak, kötü hava koşullarından - soğuktan ve sıcaktan - koruma sağlayacak. Lamine kaplama kereste "Til" den yapılmış bir ev, kentsel veya kırsal, düz veya dağlık olmak üzere her türlü manzaraya mükemmel uyum sağlar. Ana duvar malzemesi evrensel özelliklere sahiptir: kışın soğuğun içeriye girmesine izin vermez, sıcaklığı ve konforu korur; yazın, ahşap duvarlar sıcak havaya karşı güvenilir bir engel olmaya devam ediyor. Bu nedenle lamine kaplama keresteden yapılmış evler, çeşitli ülkelerin emlak piyasasında büyük talep görmektedir: Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Kazakistan veya Gürcistan.

84 metrekare m - "Til" evin toplam alanı. Bu alan, iç tasarımda şekillenen modern trendlere uygun olarak imar edilmiştir. Mimarlar, odaların görsel olarak gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini sağlamaya çalıştı. Bu, toplam 22 m2 alana sahip büyük pencerelerle sağlandı. "Geniş ve parlak" - yeni bir evin üzerlerinde yarattığı izlenim sorulduğunda sahipleri bu ev hakkında böyle söylüyorlar.
Otel kompleksinin sunulan projesi, Gürcistan'daki ünlü kayak merkezi Bakuriani'de başarıyla uygulandı. Lamine kaplama keresteden yapılmış modern otel, Gürcistan'daki tatil beldesi Bakuriyani'nin dağlık arazisine mükemmel bir şekilde uyar. Panoramik camlara sahip 24 geniş oda, güzel manzaranın tadını çıkarmanıza izin verecektir. Her odadaki açık teras, karla kaplı dağ zirvelerine hayran kalmak ve ünlü Gürcü şaraplarının ve peynirlerinin tadını çıkarmak için mükemmel bir fırsat sağlar.

33
We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar "Georgia" otel projesi , puede:

Más de la sección Oteller

  "Emir" - otel işi aktif olarak gelişiyor. Onu tanıtanlar ahşaptan yapılmış otellerle ilgileniyor. Bu malzemenin önemli nitelikleri vardır - çevre dostu olma, insan sağlığı ve çevre için güvenlik. Ahşabın ısı iletkenliği düşüktür, bu nedenle en ...
   Konukların dinlenmesi için yuvarlak tomruklardan yapılmış ahşap bir otel inşa edildi. Yapay bir göletin diğer tarafında bulunan sazan, ahşap banyosu ile bütün bir kompozisyon ...
    Bataklıklar ve gelgit denizleri için ayaklıklar üzerinde prefabrike ve ucuz bir mini otel, otel sunuyoruz. Küçük alana rağmen, bataklıklar ve gelgit denizleri için ayaklıklar üzerinde böyle bir otel, rahat ve konforlu bir eğlence için ihtiyacınız ...
     Uzun planlama yapmadan sabit bir fiyata "Dağlarda" ahşap bir otelin hazır projesi Hazır bir proje satın alın ve inşa edin, mümkün olduğunca erken kar elde edin, proje için ödeme yapın ve bir gün içinde teslim alın. "Dağlarda" otelin projesi: ...
     © 2024 ArchiLine Wooden Houses
     114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                   

     El sitio funciona con Nestorclub.com