x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

Bataklıklar ve gelgit denizleri için ayaklıklar üzerinde otel, "Maldivler" projesi

Bataklıklar ve gelgit denizleri için ayaklıklar üzerinde otel, "Maldivler" projesi Bataklıklar ve gelgit denizleri için ayaklıklar üzerinde prefabrike ve ucuz bir mini otel, otel sunuyoruz. Küçük alana rağmen, bataklıklar ve gelgit denizleri için ayaklıklar üzerinde böyle bir otel, rahat ve konforlu bir eğlence için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Yani, 50 metrekarede, tüm mekanı mükemmel şekilde aydınlatan geniş pencereli geniş bir dinlenme odası var ve projenin cıvatalara veya gelgit denizlerine dayanmak için tasarlandığı göz önüne alındığında, bu, çevredeki manzaranın güzelliğinin ek bir görünümüdür; bir aile veya 4 kişiye kadar olan bir grup için tasarlanmış geniş bir yatak odası, bir banyo ve tabii ki ortak salondan erişilen bir teras. Terasta arkanıza yaslanıp su manzarasının ve güneşin tadını çıkarmaktan daha iyi bir yol. Ve akşam dışarı çıkın ve gün batımını izleyin. Bir renk paleti seçerken oteli bataklıklar ve gelgit için yığınlar üzerine inşa ederken genel yaklaşım, doğal ve yumuşak doğal tonların kullanımını en üst düzeye çıkarmaktı, bu nedenle tasarımda parlak, gösterişli renkler yok.
Bataklıklar ve gelgit denizleri için ayaklıklar üzerinde bir otel - ve nehirde, bir bataklıkta ve denizde, ancak herhangi bir kıyıda ayaklıklar üzerinde lüks bir otel olabilir. Sabahları cappuccino kokusu geliyor ve burada su üzerinde pahalı tekneler sallanıyor ama otel sudan tamamen bağımsız. Doğrudan iskeleden balık yakalanabilir, ancak yiyecekler tekneyle taşınır. Aksi takdirde - hiçbir şey, çünkü otel su ile çevrilidir.

İlk dakikalarda, bir bataklıkta ayaklıklar üzerinde otele geldiğinizde, sesinizi kaybedersiniz. Sonuçta, bunlar gerçekten sudaki insanlar: bir yanda bir otel, öte yanda - göller, hendekler ve bataklıklar, bataklıklar, bataklıklar ... Ve bu gerçekten vahşi doğanın ortasında, böyle bir otel, otel, kompleks var! Otele yığınlar halinde girerken, uzayda gezinmeyi bırakırsınız, olanların gerçekliğine inanır ve zamanı takip edersiniz.

Diğer yıllarda, selin çok kuvvetli olduğu yıllarda, su otele kadar ayaklar üzerinde öyle bir seviyeye yükselir ki, tekneyle doğrudan otelin kapısına kadar yüzebilirsiniz. Ve çevredeki yerler kocaman bir su yüzeyine dönüşüyor. Buradaki deniz sel sırasında geri döner ve insanlar onu görmeye gider. Bu yüzden bu makaleden kesinlikle pek memnun olmayacaklar.

Ayaklar üzerindeki otel, bataklıklardaki tek tepedir. Bu fikir böyle ortaya çıktı - vahşi su doğasının ortasında ayaklar üzerinde birinci sınıf bir otel. Buraya ulaşım sadece su ile mümkündür, bu nedenle her şey mavnalar, tekneler ile sağlanır. Bugün tüm lojistikler onlara dayanıyor: misafirlere, gerekli ürünleri vb. Teslim ediyoruz. Bir araba, "kesinlikle" kelimesinin kullanıldığı ayaklıklar üzerinde otele kadar gidemez.

- Ayaklar üzerindeki otelin medeniyetten uzak olmasına rağmen, her şey en yüksek standartlarda yapılır. Otel tamamen özerktir: su temini, kanalizasyon, ısıtma ... Kışın düzenli olarak dizel jeneratör kullanmak zorundayız, ancak yılın geri kalanında güneş panelleri bize enerji sağlıyor. Kanalizasyon: Norveç teknolojisi, her şey tamamen kapalı ve güvenlidir. Yaz aylarında, güneş ışığı ve yiyecek kaynağı olduğunda, ana karaya hiç gitmeyebiliriz. Otelimiz pratik olarak özerktir.

- Ayaklıklar üzerindeki otel tüm yıl boyunca açıktır, her mevsim kendi müşterisine sahiptir: kışın en çok balıkçıları, sezon dışında - avcıları kabul ediyoruz - ve yazın yabancılar da dahil olmak üzere bir turist akını var. Standart planda 14 çift kişilik odamız ve dört - VIP planı, iki odamız var. VIP odaların her birinin kendine özgü dekorasyonu vardır. 40 kişiye kadar ağırlayabiliyoruz.

- İyi bir dinlenme için bir hamam var, misafirlerin eğlenmesi için bilardo, tenis, voleybol sahası sunuyoruz, ayrıca açık hava rekreasyon uzmanları için bir sandal kiralama da var. - Garantili av elde etmek isteyenler için ayrı bir gölet bulunmaktadır. Arılarla birlikte bir arı kovanı tutuyoruz - balımız çok takdir ediliyor!
We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar bataklıklar ve gelgit denizleri için ayaklıklar üzerinde otel, "maldivler" projesi , puede:

Más de la sección Oteller

  "Emir" - otel işi aktif olarak gelişiyor. Onu tanıtanlar ahşaptan yapılmış otellerle ilgileniyor. Bu malzemenin önemli nitelikleri vardır - çevre dostu olma, insan sağlığı ve çevre için güvenlik. Ahşabın ısı iletkenliği düşüktür, bu nedenle en ...
   Uzun vadeli tasarımı olmayan, sabit tutarda hazır otel projesi, hazır bir proje satın alıp inşa edin, bir yıl önce kar elde edin, projeyi ödeyin ve bir günde teslim alın. "Georgia" otelinin projesi: bir otel odası projesi, bir mini otel projesi, bir ...
    Konukların dinlenmesi için yuvarlak tomruklardan yapılmış ahşap bir otel inşa edildi. Yapay bir göletin diğer tarafında bulunan sazan, ahşap banyosu ile bütün bir kompozisyon ...
     Uzun planlama yapmadan sabit bir fiyata "Dağlarda" ahşap bir otelin hazır projesi Hazır bir proje satın alın ve inşa edin, mümkün olduğunca erken kar elde edin, proje için ödeme yapın ve bir gün içinde teslim alın. "Dağlarda" otelin projesi: ...
     © 2024 ArchiLine Wooden Houses
     114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                   

     El sitio funciona con Nestorclub.com