x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

Temeli hesaplamak için inşaat hesaplayıcısı

Temeli hesaplamak için inşaat hesaplayıcısı

Herhangi bir vakfın cihazı.
Kazık-ızgara temelinin fotoğrafları

Aşağıda, ArchiLine tarafından uygulanan üç vakfın 10 gün içindeki üretiminin fotoğraflarını görebilirsiniz.Aynı temelin montajı, farklı bir açıdan fotoğraf:
ArchiLine Ahşap Evler'den aynı sitede bir hamamın temeli:ArchiLine şirketinden aynı sitede bir ek bina temeli:Temeli hesaplamak için inşaat hesaplayıcısı

Temel, herhangi bir evin temelidir: ne kadar güçlü olursa, binanın hizmet ömrü o kadar uzun olur. Modern teknolojiler, inşaat sürecini büyük ölçüde basitleştirdi ve temel için inşaat hesaplayıcısı, gerekli inşaat malzemelerinin hızlı bir şekilde hesaplanmasını mümkün kılıyor.

Hesap makinemiz işlevsel bir genişliğe, sezgisel bir arayüze sahiptir. Hesap makinesini kullanarak aşağıdaki temelleri hesaplayabilirsiniz (boyutları ve inşaat için gerekli yapı malzemeleri):

- monolitik bant;
- monolitik levha;
- sıkılmış kazık ızgara ve sütunlu

Hesaplayıcının işlevselliği, temel tipini, kullanılan betonun derecesini, bantların genişliğini, uzunluğunu, yüksekliğini ve kalınlığını belirlemenize, donatı hesaplamasını, detaylı bir çizim çıktısı ile kalıp yapmanıza olanak tanır.

Yani:
Temelin, duvarların ve çatının inşası, uygun niteliklere sahip uzmanlar tarafından yönetilmesi gereken teknik olarak karmaşık bir süreçtir. İnşaat konusunda bilgi ve beceriniz yoksa, bu işi ASK "Archiline" profesyonellerine emanet edin. Kendilerine verilen görevle verimli ve hızlı bir şekilde başa çıkacaklar. Şirketin resmi web sitesinde sunulan inşaat hesaplayıcılarının algoritmaları sürekli olarak geliştirilmekte, bu da kullanıcılarının objektif veri ve hesaplamalar almasına, iş türlerini belirlemesine, paradan ve zamandan tasarruf etmesine olanak tanır.
We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar temeli hesaplamak için inşaat hesaplayıcısı , puede:

Más de la sección İnşaat hesaplayıcıları

  Ahşap evlerin seramik ile kaplanmasını tavsiye ederiz. Aşağıdaki resme tıklayarak karoların renkleri (ilk tedarikçiyiz) ve kapalı ev örnekleri (kendi montaj ekiplerimiz) için seçenekler göreceksiniz. Çeşitli çatı tasarımları vardır ve her biri için ...
   Evler çok çeşitli malzemelerden inşa edilmiştir ve tüm bu malzemelerin kendi operasyonel özellikleri, inşaat ve onarım çalışmaları sırasında dikkate alınması gereken işletme parametreleri vardır. Gereksiz mali maliyetlerden kaçınmanın ve tahmini ...
   © 2024 ArchiLine Wooden Houses
   114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                 

   El sitio funciona con Nestorclub.com