x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

Duvarları hesaplamak için çevrimiçi hesap makinesi

Duvarları hesaplamak için çevrimiçi hesap makinesi

Evler çok çeşitli malzemelerden inşa edilmiştir ve tüm bu malzemelerin kendi operasyonel özellikleri, inşaat ve onarım çalışmaları sırasında dikkate alınması gereken işletme parametreleri vardır. Gereksiz mali maliyetlerden kaçınmanın ve tahmini bütçe dahilinde tutmanın tek yolu budur.

ASK "Archiline" şirketi, herkese - profesyonel bir inşaatçı veya inşaat deneyimi olmayan sıradan bir müteahhit - duvar malzemelerinin gerekli tüm hesaplamalarını yapabilen yüksek kaliteli ve doğru bir inşaat hesaplayıcısı kullanmasını önerir.

Sayfa, şunları hesaplamanıza izin veren inşaat hesaplayıcıları içerir:

- profilli kereste;
- yuvarlak kütük;
- bloklar;
- köpük bloklar;
- gaz silikat blokları;
- gaz beton bloklar;
- seramik bloklar;
- bakan ve sıradan tuğlalar.

Duvar malzemesi ahşap ise, yoğunluğu katsayısına sahip türü gibi parametreler bile dikkate alınır (çam - 480 kg / metreküp, ladin - 420 kg / metreküp, köknar - 350 kg / metreküp, sedir - 405 kg / metreküp, karaçam - 635 kg / metreküp, meşe - 655 kg / metreküp).

Kerestenin genişliği, yüksekliği de girilir, tüm duvarların toplam uzunluğu, köşelerde duvarların yüksekliği dikkate alınır. Dilerseniz profilli bursa / yuvarlak tomrukların metreküp başına maliyetini belirleyebilirsiniz. Gerekirse, duvar malzemesinin hesaplanması ızgaralar ile veya bunlar olmadan gerçekleştirilebilir (hesap makinesinin ilgili bölümünü işaretleyin veya işaretini kaldırın).

Yuvarlatılmış kütükler için çevrimiçi inşaat hesaplayıcısı şunları dikkate alır: kütüğün çapı, çalışma yüksekliği, döşeme genişliği / uzunluğu, köşelerde duvarların yüksekliği, kütüğün serbest bırakılması, odun yoğunluğu ve bir metreküp maliyeti. Gerekirse, ahşap bir evin inşasından önce hazırlık çalışmalarını büyük ölçüde basitleştiren duvarlar ve bölmeler dahil olmak üzere duvar malzemesi hesaplanabilir. Ayrıca, bu inşaat hesaplayıcısının kullanıcısına bir tür görsel yardım olan evin duvarlarının bir çizimini sağlayabildiğini de belirtmek önemlidir.

Tuğlalar, bloklar ve benzeri yapı malzemelerine gelince, bu durumda hesap makineleri, sonuçta en doğru hesaplamayı sağlayan çeşitli parametreleri dikkate alır: blok / tuğlanın boyutu ve türü, tüm duvarların toplam uzunluğu, köşelerdeki duvarların yüksekliği, duvarların kalınlığı, duvardaki harcın kalınlığı (mm cinsinden ölçülür), bir duvar ağının varlığı (kaç satırdan sonra) (bir tuğla için boşluk yüzdesi de önemlidir ve gaz beton ve gaz silikat blokları için - yoğunluk). Bu durumda duvarların hesaplanması pencereler, kapılar ve duvarlar dikkate alınarak yapılabilir.
We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar duvarları hesaplamak için çevrimiçi hesap makinesi , puede:

Más de la sección İnşaat hesaplayıcıları

  Ahşap evlerin seramik ile kaplanmasını tavsiye ederiz. Aşağıdaki resme tıklayarak karoların renkleri (ilk tedarikçiyiz) ve kapalı ev örnekleri (kendi montaj ekiplerimiz) için seçenekler göreceksiniz. Çeşitli çatı tasarımları vardır ve her biri için ...
   Herhangi bir vakfın cihazı. Kazık-ızgara temelinin fotoğrafları Aşağıda, ArchiLine tarafından uygulanan üç vakfın 10 gün içindeki üretiminin fotoğraflarını görebilirsiniz. Aynı temelin montajı, farklı bir açıdan fotoğraf: ArchiLine Ahşap Evler'den ...
   © 2024 ArchiLine Wooden Houses
   114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                 

   El sitio funciona con Nestorclub.com