x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

Ahşap evlerin satış teknolojisi. Bir franchise ile ahşap evler satan bir işletmeye nasıl başlanır

Ahşap evlerin satış teknolojisi. Bir franchise ile ahşap evler satan bir işletmeye nasıl başlanır Ahşap evlerin satış teknolojisi. Bir franchise ile ahşap ev satma işine nasıl başlanır.

Ahşap ev satma işi umut verici bir yöndür. İşletmenin çalışmalarını doğru bir şekilde organize ettikten sonra, hızla geri ödeme alacaksınız.

Yeterli kendi yatırımınız olup olmadığını, başlamak için doğru krediyi alma yeteneğiniz olup olmadığını veya yatırımcıları çekmeniz gerekip gerekmediğini anlayın.

Bölgenizdeki evler ve evler için talebi araştırın.
Технология продаж деревянных домов. Как открыть бизнес по продаже деревянных домов с помощью франшизы.

Ahşap evlerin yapımına olan talep çok yüksek ancak kısa sürede geri dönüşe ulaşmak için dar bir ürün yelpazesiyle başlamak ve daha çok talep edilen seçenekleri seçmek daha iyidir.

Yeni başlayanların müşterilere mümkün olan en yüksek düzeyde hizmet sunması gerekir. Avantajınız, süreçlerin darlığına değil, küçük şeylere odaklanma yeteneğidir. Ahşap ev satan eski inşaat firmaları, yönetim organizasyonundan dolayı çoğu zaman bu imkana sahip değildir.

Gerekli iş organizasyonu ve anahtar teslimi inşaat için fon mevcudiyeti ile sonbaharda ahşap evler satmaya başlayabilirsiniz.

yer

Ahşap ev satan bir şirketin ofisi, şehrin merkezi veya iş bölgesinde yer almalıdır. Müşterilerle görüşmeler burada yapılacak. Ekonomistler, tasarımcılar, hesap yöneticileri ve ahşap ev üreticileri bu ofiste çalışacak.

Ahşap evlerin inşası için montaj ve inşaat ekipmanlarının depolanması için depo, kiranın daha düşük olduğu şehrin sanayi bölgesinde yer almalıdır. Ana nokta, nakliye kavşağı ve inşaat için gerekli olan ve hemen şantiyeye teslim edilemeyen sarf malzemelerini teslim etme kabiliyetidir.

Montaj ve inşaat ekipmanları, ahşap bir ev montajı için aletler:

Pahalı iş makineleri almaya gerek yoktur. İşin her aşamasında, kiralama hizmeti sunumunda uzmanlaşmış firmalardan ekipman kiralayabilirsiniz. Çalışmanız için gerekli olan araçları kalıcı olarak satın alın.

Технология продаж деревянных домов

Ahşap ev satmayı planlıyorsanız, güvenilir bir tedarikçiye, tercihen iyi tanıtılan bir markaya ve piyasadaki tanınırlığına ihtiyacınız var. Bu durumda ideal seçenek, ticari markayı kullanan bir bayilik sözleşmesi içeren "ArchiLine Log Houses" inşaat franchise'ının satın alınmasıdır, web sitesinde geliştirilen projeler hakkında bilgiler. Ahşap evler için EC sertifikası.

Ahşap evlerin inşası için bir montajcı ekibi (3-5 kişi) kiralamak gerekir. Ahşap bir evin montajı kalifiye uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Ahşap evler satmaya başlayarak, aşağıdaki iş aşamalarını gerçekleştirmeniz gerekecek:

- Ahşap evlerin tasarımı (bir ahşap ev üreticisi tarafından yapılabilir)

- Toprak işleri (bağımsız olarak veya müteahhitler)

- Duvarların montajı (kendiniz veya bir üretici tarafından)

- Dahili işler (kendiniz veya kiralık bir ekip tarafından)

- Güç kaynağı ve iletişimin döşenmesi (genellikle taşeronlar)

- Su temini (taşeronlar)

- Bitirme işi (bağımsız veya müteahhit olarak)

- Peyzaj (genellikle organizasyon dışı)

Как открыть бизнес по продаже деревянных домов с помощью франшизы.

Düşük katlı ahşap ev yapımı için özel bir ruhsat almaya gerek yoktur. Şirket yönetiminin vergi dairesi ile belge hazırlaması yeterlidir.

Yerel makamlar, ahşap ev yapımı için izin verir. Ahşap evler tasarlarken, nüansları mimari büro ve yangın güvenliği ile koordine etmeniz gerekir.

Bir sezonda bir ahşap evin yapımından iyi para kazanabilirsiniz.

Ahşap ev yapımının karlılığı% 30-35'e ulaşmaktadır. Şirketin ahşap ev satışı faaliyetlerinin normal organizasyonu ile bir yıl içinde geri ödeme alabilirsiniz.

Yapım aşamalarını gösteren, ahşap evlerin yüzlerce bitmiş projesini gösteren üretici web sitesine destek, ahşap evlerin satışına yardımcı olmak için reklam bilgileriniz verilir, bilgiler. Gazete reklamları, afişler de öyle - bütçenize uygunsa tüm yöntemler alıcıları çekmek için iyidir. Emlakçılar ile işbirliği yapın, ek bir potansiyel müşteri akışı sağlayacaktır.

Ahşap evlerin satışı için bir temsilcilik ofisi açmanın başarısının temel koşulu, ürünün kalitesi, işin kalitesi, kapsamlı müşteri hizmetleri ve işin hızıdır.

Ahşap evler satma ve inşa etme işi oldukça karlı. 1-3 yıl içinde geri ödeme alacaksınız.
We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar ahşap evlerin satış teknolojisi. bir franchise ile ahşap evler satan bir işletmeye nasıl başlanır , puede:

Más de la sección Ahşap ev ihracatı

  Sayın Bayiler! Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. ArchiLine şirketi, kendi işinizi organize etmek veya mevcut şirketlerin faaliyet yelpazesini genişletmek için size eşsiz bir fırsat sunuyor! Günümüzde ahşap konut yapımı nesneleri ...
   Avrupa ahşap ev üretim sertifikası ETA 14/0367 2019'da yenilendi "Archiline" şirketi, ETA 14/0367 Avrupa ahşap ev üretim sertifikasına sahiptir ve Avrupa'ya ihracat yapmak isteyen üreticileri ve satıcıları işbirliğine davet etmektedir. Almanya'da ...
    Archiline Houses, Avrupa Birliği, Orta Doğu, Afrika ve Asya ülkelerine ahşap ev setleri, ev ve ticari amaçlı diğer binaları ihraç etmektedir. Teslimatlar doğrudan ve bayiler aracılığıyla yapılır Archiline ahşap ev, uluslararası standartları ...
     Dünyanın birçok yerinde depremlerin artmasıyla birlikte birçok ev sahibi, evlerini bu doğal olaydan korumak için neler yapabileceklerini bulmaya çalışıyor. İnşaat sırasında evinizi kabuk sarsıntılarından korumanız gerekse de, bir saldırının sizi ...
      İyi günler! Beyaz Rusya'dan mükemmel kalitede, ucuz fiyatlarla ahşap ahşap evlerin ve yuvarlak kütüklerin endüstriyel üreticisi, Avrupa ve Almanya'daki evlerimizi inşa etmekle meşgul. Almanya'daki müşterilerimiz için anahtar teslimi ahşap evler inşa ...
       İyi günler! Tüm dünyadaki ahşap evlerimiz ve yapıştırılmış lamine ahşaplarımız için bayiler, ortaklar ve alıcılar arıyoruz. Sizinle uygun koşullarda çalışmayı umuyoruz. Ürünlerimizin bazı çeşitlerini değerlendirmeyi öneriyoruz. «ArchiLine Ahşap ...
       © 2024 ArchiLine Wooden Houses
       114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                     

       El sitio funciona con Nestorclub.com