x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

טכנולוגיית יצור בית עץ

טכנולוגיית יצור בית עץ

יצור של בית עץ חייב להיות מותאם לטכנולוגיית בנייה בתי עץ טרומיים המדויקת כדי להסיג תוצאה הטובה ביותר. השלב, שמוכר כמו "בניית שלד עץ" או בניית בית מעץ מלאה, נמשך סה"כ רק שבועיים-שלוש ואותו באופן מוסכן אפשר לחלק לעוד כה שלבים .

שלב הראשון -זה בחירת חומר גלם איכותי. עץ שממנו אפשר לקבל בול עץ עגול, בול עץ מרובע או פרופיל מודבק חזק,כמו כן כל הצורות עץ בנייה ליצירת אלמנטים קונסטרוקטיביים.
חומר גלם לבניית בתי עץ, סאונות ואפילו מסעדות ומלונות , נקרת על המקום- בצפון בלרוסיה , באזור יפה וקסום, מלא ביער בריאה ונקי אקלים. או שחומר גלם מסוגים שונים ומיוחדים מיובא מרוסיה צפונית - אזור קרסנויארסק.
אז ככלל תמיד יש לנו מספיק חומר גלם זמין ליצור, ולקוח לא צריך להמתין בהזמנה.

שלב שני - יצור עצמו חלקים של בית עץ. לחברת Archiline יש מפעל יצור משלה , שבו עובדים אנשי מקצוע מיומנים בעזרת ציוד מודרני.
יצור בתי עץ מלוג מלא עגול או מרובע - תהליך מורכב אבל מאד מעניין. בבסיס שלו עומדת טכנולוגיה מתקדמת בעיבוד עץ , ציד אמין וצוות מיומן.

במשך תהליך היצור חלקים לבית עץ אנשי מקצוע Archiline מגיעים למקסימום איכות המוצר. בשביל זה חברה משתמשת במכונות איבוד עץ ייחודיות של מותגים "RoundTEC", " BOSCH", "NIKMANN".
ביצור בול עגול או פרופיל מרובע מעורבים מכונות כמו:

מכונה שמעגלת בול עץ , היא שהופחת גזע עץ עקום לחומר בנייה ישר ומדויק בקוטר

מכונת מגרעות בזוויות - היא מאפשרת ביצוע חלונות מפרץ, ביצוע פינות חדר בכל זווית אפילו בולי עץ בקוטר גדול.

מכונת כרסום מיוחדת שמסוגלת לכרסם חלק ישר מהמשטח פנימי של בול עץ כדי לקבל קיר חלק.
החברה Archiline מקדישה תשומת לב רבה להגנה על העץ מפני ריקבון. החברה משמשת רק בחומרי חיטוי איכותיים , ולא רק בחומרי חיטוי שמשתמשים בהובלה. כמו כן משתמשים בשיטת טבילה לאמבט עם חומר מחטא כדי לתת להיכנס לחומר לכל המגרעות בול עץ , כדי להימנע מהתרחשות פטריות ויובש במקומות סמויים.
לאחר מכן באמצעות תכניות עבודה המסכמים עם לקוח (או שזה פרופיל עץ מלא או שזה בול עץ למלא) מומחי החברה מיצרים פרטים עיקריים ונלווים לשלד בית עץ בעזרת ציוד מיוחד.
שלב האחרון בתהליך יצור בית עץ זו אריזה ומשלוח את כל החלקי הסט.
חשוב לציין שכל המבנים או קונסטרוקציות עץ אחרות עוברים בקרת הרכבה במפעל. לאחר מכן סט לבניית בית עובר אריזה חכמה מבחינה לוגיסטית , שנותן לקצר זמן הרקבה בשטח על ידי פירוק מהיר.

טכנולוגיית יצור בית עץטכנולוגיית יצור בית עץ

טכנולוגיית יצור בית עץ

טכנולוגיית יצור בית עץWe speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar טכנולוגיית יצור בית עץ , puede:

Más de la sección יצור בתי עץ

  תהליך הייבוש המיוחד בו חברתנו מייבשת את בולי העץ העגולים (מכלי ואקום ומעקב מצב העץ באמצעות מצלמות אינפרה אדום) מבטיח יבוש אידיאלי השומר על יציבות העץ, מונע עיוותים ...
   קורות העץ המסיביים (לוגים) המיוצרים על ידי חברתנו הינם בעלי איכות גבוהה ביותר. הם עוברים ייבוש בהליך ייחודי של ואקום ואינפרה אדום המותיר רמת לחות נמוכה בעץ של בין 9-15% (אחוזי לחות). איכות העץ ורמת יבושו מאפשרים לייצר לוגים בפרופילים שונים, חתוכים ...
    פרופיל עץ מרובע בהדבקה כפולה מוכר בשם טוב במדינות רבות בזכות מאפיינים חיוביים שלו: כמו חוזק, בודוד תרמי ואקוסטי. הדבקת "סרגלי עץ" רבים אחד למשנהו ליצירת "גוש גושני" אחיד ומסיבי היוצר קורה / לוג על פי תכנון מוקדם הן בצורתו, הן באופיו והן במידותיו – ...
     הדבקת "סרגלי עץ" רבים אחד למשנהו ליצירת "גוש גושני" אחיד ומסיבי היוצר קורה / לוג על פי תכנון מוקדם הן בצורתו, הן באופיו והן במידותיו – הינה טכניקה הידועה ומיושמת מזה עשרות שנים בתעשיית מוצרי העץ, וידועה כטכניקה המספקת את מוצר העץ החזק ביותר. גשרים ...
      קיר כפול מפרופיל עץ מלא מיובש או פרופיל עץ מודבק עם בידוד באמצה , מספק תכונות בידוד נוחות בטווח טמפרטורות חוץ בין 40C- עד 40С+ .קיר аפול כזה מורכב משני פרופילים מקבילים במידות החתך מ' 70X140 מ"מ עד 100X150 מ"מ, וביין הם מונח חומר בידוד בעובי 100 ...
      © 2024 ArchiLine Wooden Houses
      114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                    

      El sitio funciona con Nestorclub.com