x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

Kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri

Kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri

Kanada tarzında teraslı ahşap ev - "Sistem" projesiKanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri

Kanadalı Kanada şirketi Log People, şimdiden 1.300'den fazla ev üretti.
Yukarıdaki fotoğraf, bininci evin montajının tamamlanmasının ciddi anını gösteriyor, bu olay 2003'ün başlarında gerçekleşti. Kanada teknolojisinin kullanıldığı elle kesilmiş evler, elle kesilmiş kütüklerden yapılmış seçkin evlerdir.

ArchiLine, Kanada'nın ortalama 36 cm çapında Log People evlerini inşa eder .. Çatı kirişleri 1 metre veya daha fazlasına ulaşır.

ArchiLine, aşağıdaki türlerden Kanada evleri inşa eder:

1. Kırmızı Kanada sediri
2. Oregon çamı
3. Sibirya çamı
4. Sibirya sediri

Kanada evlerinin ArchiLine inşaat yöntemi:
Ahşap eviniz Kanada'da el yapımı, orada monte edilmiş, her elemanı ve bir bütün olarak tüm yapıyı kontrol etmiştir. Daha sonra ev sökülerek bir konteynere yüklenir ve yapılacağı şantiyeye teslim edilir.

Kanadalılar üretime başlamadan önce eviniz için keresteyi seçerler. Bazen nadir ağaçları bulmak biraz zaman alabilir - eğer projeniz onları içeriyorsa. Özel çap, kökler, istenilen eğriler veya renkler. Üretici, eviniz için ideal olacak ağaçları arıyor.

House, bir Kanada kasesine doğranmış. Bu verimli ve güzel bir teknolojidir. Evin sıcak ve güvenilir olduğu ortaya çıktı. Kanada'daki çoğu ev bu şekilde kesilir. Tomrukların çapı 40 ila 90 cm arasında değişiyor - evler masif ve sağlam görünüyor. Maksimum etkiyi elde etmek isteyenler için - 0,5 ila 1 m çapındaki kütüklerden evler inşa ediyoruz ArchiLine şirketi Kanada'daki en iyi ev üreticisinin evlerini inşa ediyor, en iyi fiyatı ve kaliteyi veriyor!

Kanada ahşap evin seti şunlardan oluşur:

1. Ev projesi ve 3 boyutlu çizimler.
2. Delikli ahşap duvarlar ve koruyucu doğal yağ tabakası.
3. İç ahşap duvarlar.
4. İletişim için delikler.
5. Zemin kirişleri.
6. Sırt kirişleri, çatı kirişleri.
7. Kirişler.
8. İç ve dış sütunlar.
9. Korkuluk ve korkuluklu merdivenler.

Kanadalı şirketin çalışanları, ahşap yapımında profesyoneldir ve yalnızca en iyi Kanada kerestesinden elde kesme evlerinde uzmanlaşmıştır.

Kanada'nın Log People Inc. ekibi, müşterilerine istediklerini sağlamaktan gurur duyar. Şirketin uzmanları bağımsız, sabırlı, yetenekli ve her müşterinin en değerli hayalini gerçekleştirmek için yaratmaya ve inşa etmeye hazır.

Kanada ekibinin çalışmasının en önemli özelliklerinden biri, son yıllarda Kanada'nın Log People, Inc. toplandı ve gerçek bir aile haline geldi, bu da bize dünya çapında ahşap yapı endüstrisindeki müşteriler ve profesyoneller tarafından beğenilen evler yaratmamıza izin veriyor.

Şirket, Uluslararası Ahşap İnşaat Derneği ve Kanada Ahşap Endüstrisi üyesidir. İstikrar, sorumluluk, deneyim, istek, güvenilirlik şirketin ana ilkeleridir.

Güvenilir ve verimli bir şekilde elle kesim yapan bir ev inşa etmek için sadece en iyi ve kaliteli araçları kullanmak gerekir. Kanadalı Kütük İnsanlarının dünyaca ünlü inşaat markalarının araç ve gereçlerini kullanmasının nedeni budur - bu, ahşap evin uzun yıllar hizmet edeceğinin ve sakinlerini hayal kırıklığına uğratmayacağının garantisidir.

En iyi Kanada ahşap evler - bir ev projesi seçin.

Kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri

Kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri

Kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeriKanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeriКанадские деревянные дома Канадские деревянные домаKanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri

Kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri

Канадские деревянные дома

Kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri

Kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri

Kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri

Kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri
We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar kanada'dan elle kesilmiş ahşap evler: üretim yeri , puede:

Más de la sección Ahşap ev çeşitleri

  Çerçeve ev mi yoksa lamine kaplama kereste ev mi? - İnşaata başlamadan önce en sık sorulan soru! Avantajlar ve dezavantajlar doğru bir şekilde nasıl karşılaştırılır? Fiyat:% s? Ve sonunda, aynı fiyata bile bir çerçeve ev veya tamamen ahşap bir ev ne ...
   Yarı ahşap evler (çerçeve evler) kökeni: Fachwerk, kelimenin tam anlamıyla bölümlerden veya panellerden oluşan bir yapı anlamına gelen güzel bir Almanca kelimedir. Yarı ahşap evler, görünüşü güzellik ve estetik ile ayırt edilen ona tam olarak ...
   © 2024 ArchiLine Wooden Houses
   114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                 

   El sitio funciona con Nestorclub.com