x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

Beyaz Rusya'dan ahşap ev ihracatı

Beyaz Rusya'dan ahşap ev ihracatı

Archiline Wooden Houses, Avrupa Birliği, Asya, Afrika ve Avustralya ülkelerine ahşap ev setleri tedarik etmektedir. Beyaz Rusya'dan ahşap evlere olan ilgi anlaşılabilir - Avrupalı ​​meslektaşlarına kıyasla, Archiline ahşap evlerin kalitesi yüksek, maliyeti çok daha düşük. Archiline, Almanya'ya ev ihracatı konusunda özel bir başarı elde etti

Commercial Offer

Beyaz Rusya'dan ahşap evlerin ihracatı, birçok nüans bilgisi gerektiren karmaşık ve sorumlu bir süreçtir. Konutları doğrudan müşterilere ve bayiler aracılığıyla tedarik ediyoruz. Ayrıca uygun bir kalite belgesi olmadan Avrupa Birliği ülkelerine ahşap ev ihraç edilemez. Bu nedenle ASK Archiline, 2014 yılında ürün kalitesinin sürekliliği için Avrupa üretim sertifikası ETA 14/0367'yi aldı.

"Archiline" şirketi, ETA 14/0367 Avrupa ahşap ev üretim sertifikasına sahiptir ve Avrupa'ya ihracat yapmak isteyen üreticileri ve satıcıları işbirliğine davet etmektedir.

Almanya'da bir ahşap ev inşaatı:

Almanya'da bir endüstriyel bina inşaatı:

BAE, Dubai'de bir ofis binası inşaatı:

Archiline'in ihracat sitesi www.ownwoodenhouse.com

Almanya'da lamine kaplama kereste üretim holü inşaatı:

Almanya'da Archiline Ahşap Evler ve Alman ortaklar görkemli bir inşaatına başladı - 395 m2. yapıştırılmış lamine ahşaptan üretim alanı!

Alman ve Belaruslu uzmanların ortak çalışması sonucunda, evcil hayvanlar için en yüksek sınıfta çevre dostu yiyecek üretimi için bir atölye inşa edilecek.

Bu, tamamı lamine yapıştırılmış kirişlerden 200x185 mm kesitli 30.4x13 metre boyutlarında bir atölye ve bir ofis binası olacak. Binanın 13 metrelik açıklıkları ahşap makaslarla kapatılmıştır.

Proje, Alman tasarımcılar ve Archiline tasarım departmanı tarafından ortaklaşa geliştirildi. Sonuç olarak, evcil hayvanlar için çevre dostu gıda üreten bir firma imajı için gerekli olan firmanın tecrübeli uzmanlarının rasyonalizasyon kararları, tasarımın güvenilirliği ve projenin çevre dostu olması nedeniyle malzeme tasarrufu sağlanmıştır.Archiline Wooden Houses'tan neden bir ahşap ev sipariş etmeye değer?

- Kaliteli ürünler sunuyoruz, müşterilerimize saygı duyuyoruz, ismimize değer veriyoruz.

- Sizi halihazırda inşa edilmiş ve yapım aşamasında olan nesnelerin bir turuna çıkaracağız, sadece mühendislerimiz, tasarımcılarımız, montajcılarımızla değil aynı zamanda müşterilerimizle de iletişim kurabilirsiniz.

- Malzemelerin ve çalışmanın kalitesinden kişisel olarak ikna olabilir, uzmanlarımızdan profesyonel tavsiye alabilir, bir ev projesi ve özellikleri için en iyi seçeneği seçebilirsiniz: yerleşim, yükseklik işaretleri, duvar kalınlığı, malzeme türü (ahşap, kütükler, yapıştırılmış kirişler vb.).

- Profesyonel tasarımcılardan, mühendislerden, inşaatçılardan güvenilir bilgiler alacaksınız, bunun sonucunda en iyi projeyi, duvarlara, çatılara, zeminlere vb. Uygun malzemeyi seçebileceksiniz. senin gelecekteki evin

- Tasarımcılarımız, yapının güvenilirliği ve sağlamlığı gereksinimleri ile bağlantılı olarak isteklerinizi dikkate alarak evin yapısını ayrıntılı olarak çalışacaktır.

- İhracat teslimatlarında tecrübemiz var, belge hazırlama ve gümrükleme özelliklerini biliyoruz. Evinizi doğru, zamanında ve makul bir maliyetle teslim etmemizi sağlayan karayolu taşıyıcılarıyla kapsamlı iş bağlantılarımız var.

- Evde kit yapmadan önce risk almanıza ve sipariş değerinin% 90-100'ünü peşin ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ödeme aşamalı olarak yapılır.

Bir ahşap evin kurulum denetimi:

Müşterinin ülkesindeki bir evi hazır bir temel üzerine kurmaya yardımcı olabiliriz, bunun için şantiyeye gidecek ve sürece liderlik edecek 1-2 kişi çalışanlarımıza temin edebiliriz. İşçilerimizin ahşap bir ev inşa etmelerine yardımcı olmak için 2-4 yerel işçiye ihtiyacımız var. Çoğu durumda, bitmiş bir temel üzerine bir kütük ev ve bir kiriş sistemi monte etmek yaklaşık 3-4 hafta sürer.

İhracat için bir ahşap ev nasıl sipariş edilir?

İlk adım, duvar malzemesini seçmektir:
Duvar malzemesi çeşitleri: Yapıştırılmış kirişler, Profilli kirişler, Profilli kuru kirişler, Yuvarlak tomruklar, Yuvarlak kuru tomruklar
İhracat için ilk yer yapıştırılmış lamine kerestedir:

Клееный брус

Almanya'da inşa edilen Archiline imzalı lamine kaplama kereste "Tuna" evi:

Экспорт деревянных домов из Беларуси

Экспорт деревянных домов из Беларуси

Экспорт деревянных домов из Беларуси

Экспорт деревянных домов из Беларуси

Дачный дом

Дачный дом из бруса

Дом из профилированного бруса

Сауна в деревянном домеEn popüler ikinci ihraç ürünü kuru yuvarlak tomruklardır: Оцилиндрованное бревно

Polonya'da inşa edilen Archiline Kongre binası:

İkinci adım - Evin eksiksiz bir setini seçin:

Genellikle, ihracat için bir dizi ahşap ev şunları içerir:

- Ahşap duvarlar;

- Düğümler "Gücü";

- Mezhventsovy dolgu macunu;

- Zemin kirişleri;

- Çatı sistemi için kirişler;

- Torna.

Tüm ahşap elemanlar, yüksek kaliteli bir antiseptik ile nakliye işlemine tabi tutulur.

Ek olarak, evde ahşap pencereler, kurulum denetimi, merdivenler ve diğer unsurlar bulunabilir.

Teslimat ücreti ayrı ayrı hesaplanır.

Anahtar teslimi bir ahşap ev istiyorum

Çoğu zaman, yurt dışından gelen müşteriler evi anahtar teslimi tüm inşaat malzemeleri (temel, çatı, zemin kaplaması, elektrik tesisatı, su boruları vb.) İle tamamlamayı ister. Aşağıdaki nedenlerden dolayı, bunu yapmanın ekonomik ve pratik olarak pratik olmadığını lütfen unutmayın:

Her ülkede, her müşterinin kendine özgü gelenekleri ve istekleri vardır. Bizden sadece ahşap kısmı sipariş ederek ve ikamet ettiğiniz bölgenin yapı marketlerinde diğer malzemeleri seçme hakkını saklı tutarak tüm nüansları göz önünde bulundurabilir ve fiyat, kalite, renk ve tasarım açısından beklentilerinizi karşılayan tüm ek malzemeleri satın alabilirsiniz.

Analiz, tekliflerimizin tasarım, fiyat ve kalite açısından beklentilerinizden farklı olmadığını gösteriyorsa, size eksiksiz bir ev seti tedarik edeceğiz.

Üçüncü adım - Beğendiğiniz bir proje seçin:

Web sitemizden bir ev projesi seçin veya yanlış hesaplama için kendi projenizi (boyutları, yükseklikleri, görünümü olan kat planları) postamıza gönderin - veya Veya bizimle iletişime geçin! İletişim bilgilerimizi burada bulabilirsiniz

Müşteriler için en popüler beş ihracat projesi:

Lamine kaplama keresteden yapılmış beyaz ahşap ev "Beyaz Saray" 207 m²
Doğal ahşap ev lamine kaplama kereste "Mirage" 99 m²
İkinci ışıklı "Sistem" ahşap ev, 214 m²
"Kara Orman" bardan siyah ahşap dağ evi, 164 m²
"Nibelung" teraslı iki katlı kütük ev, 221 m²

Dördüncü adım - Uzmanlarımız, evin sizin tarafınızdan belirtilen adrese teslimini dikkate alarak gerekli hesaplamaları yapacak, teslimat süresi, ödeme aşamaları müşteri ile görüşülür, bir anlaşma yapılır.

Neden evin "yaklaşık" fiyatını söyleyemiyorsunuz?

Alanımızdaki profesyoneller olarak, rüzgara söz atmıyoruz ve bir siparişin maliyetini, kurucu faktörlerini açıklığa kavuşturmadan belirtmenin yanlış olduğunu düşünüyoruz:

o konfigürasyon,

o duvar malzemesi ve kalınlığı,

o evin projesi (aynı alandaki evler, aynı malzemeden yapılmış ve hatta dışarıdan çok benzer olan evler, farklı sayıda iç bölme nedeniyle maliyet açısından farklılık gösterebilir)

o evde teslimat yeri vb.

İsteklerinize göre uygun hesaplamaları hazırlayıp ticari bir teklif yapacağız.

Beşinci adım - teslimat:

Evinizin teslimi, kural olarak, kamyonla doğrudan müşterinin sahasına yapılır.

Bu amaçlar için 20 tona kadar taşıma kapasitesine sahip araçlar veya konteynerler kullanılmaktadır.

Küçük bir ev veya hamam genellikle bir arabaya sığar. Evinizin hacmi bir birim taşıma ile aktarılmasına izin vermiyorsa, sevkiyat parçalar halinde yapılır: önce evin alt kısmı gönderilir (böylece hemen kütük evini monte etmeye başlayabilirsiniz), sonra üst kısmı.

Uzmanlarımız gerekli hesaplamaları yapacak ve taşıma birimlerinin sayısını kendileri belirleyecek!

Amerika, Asya, Afrika, Avustralya, Okyanusya ülkelerinde 20 ve 40 fitlik konteynerler ile deniz yoluyla ürün sevkiyatı yapmak mümkündür.

Bunu yapmak zor değil, yardımımızla yol! Sağlığınız ve aile bireylerinizin sağlığı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak çevre dostu bir ahşap evin mutlu sahibisiniz. Mutlu günler geçireceğiniz bir yuva. Seninle nefes alacak bir yuva.

BAE'de kuru kütük konteynerlerinin boşaltılması:Строительство деревянного дома отеля в ОАЭ Дубаи, Персидский залив, проекты гостиницы — строительная компания Archiline HousesArchiline Wooden Houses firmasının yurtdışında inşa ettiği ahşap evler:

"Güneşli Orman" teraslı bir bardan ev, 164 metrekare
"Helsinki" teraslı Fin evi, 101 m²
Yapıştırılmış profilli ahşap "Tuna" dan saunalı ahşap ev, 82 m2. Almanya
"Happy Til" lamine kaplama keresteden yapılmış ahşap ev, 84 m²
Düz çatılı "İtalya" ahşap ev
Doğal nem "Hut", 46 m2 yuvarlak tomruklardan yapılmış ahşap ev. Hollanda

We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar beyaz rusya'dan ahşap ev ihracatı , puede:

Más de la sección AHŞAP EVLER 7 en iyi proje

 • Özellikleri: :teraslı ev, :çalışma ile ev, :balkonlu ev
 • Bina tipi: üç katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 2
 • Duvar malzemesi: ahşap kütük
Günlük ev "Andrew" bir ahşap evin alışılmadık bir projesidir. Büyük pencereler, ikinci ışık, orijinal boyama ve standart olmayan çatı şekli - tüm bunlar "Andrew" i diğer evlerin yuvarlak kütüklerden yapılmış arka planına göre olumlu bir şekilde ...
 • Özellikleri: :teraslı ev
 • Bina tipi: iki katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 4
 • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
Lamine kaplama keresteden "Aile" yapılmış doğal ahşap ev - 2 yatak odası, oturma odası ve terasa erişimi olan ayrı bir mutfak içeren kompakt bir ev. Küçük kalıcı bir ev arayanlar için ideal çözümdür. ...
 • Özellikleri: :teraslı ev
 • Bina tipi: tek katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 2
 • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
"Eurodom" teraslı lamine kaplama keresteden yapılmış bir ahşap ev, küçük bir ailenin daimi ikametgahı için küçük bir evdir. Evde ihtiyacınız olan her şey var: iki yatak odası, bir banyo ve geniş bir mutfak-oturma odası. ...
 • Özellikleri: :teraslı ev, :çalışma ile ev, :balkonlu ev
 • Bina tipi: iki katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 3
 • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
Teraslı ev "BT uzmanı evi" şunları içerir: ayrı sıhhi tesislere sahip 3 yatak odası, geniş camlı teras ve mutfak-oturma odası. Böyle bir ev, misafir kabul etmek veya evde iş toplantıları yapmak isteyenler için uygundur. ...
  Tanınabilir mimari çizgilere sahip klasik Fin ahşap evi "Koskenkorva". Üç yatak odası, oturma odası, mutfak, giyinme odası, teras, ikinci katta - yatak odaları, banyo, balkon ve çatı katı. Proje, 2022 yılında Archiline tarafından kütüklere ...
  • Özellikleri: :teraslı sauna
  • Bina tipi: sauna
  • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
  Havuzlu ve teraslı "Poseidon" lamine kaplama keresteden yapılmış hamam şunları içerir: tüm eşlik eden odalarla birlikte 5 m2'lik bir buhar odası ve büyük, neşeli bir şirketin kendini harika hissedeceği bir dinlenme odası. ...
  • Özellikleri: :teraslı ev, :balkonlu ev
  • Bina tipi: iki katlı ev
  • Yatak odası sayısı: 5
  • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
  Lamine kaplama keresteden yapılmış ahşap ev "Beyaz Saray" içerir: 5 yatak odası, mutfak-oturma odası 58 m2 ve iki banyo. Böyle bir ev, geniş ve arkadaş canlısı bir ailenin daimi ikametgahı için mükemmeldir. ...
  • Özellikleri: :teraslı ev, :balkonlu ev, :fırınlı ev
  • Bina tipi: iki katlı ev
  • Yatak odası sayısı: 2
  • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
  Bir ocak ve teras "Deniz Feneri" olan bir bardan bir ahşap ev şunları içerir: 17 m2'lik iki yatak odası, 50 m2'lik bir mutfak-oturma odası ve 4.8 m2'lik iki banyo. Böyle bir ev, 3-4 kişilik bir ailenin daimi ikametgahı için mükemmeldir. ...
  • Özellikleri: :teraslı ev
  • Bina tipi: tek katlı ev
  • Yatak odası sayısı: 2
  • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
  Lamine kaplama keresteden yapılmış İskandinav ahşap ev "Dina's Morning", geniş bir oturma odası, ayrı bir mutfak, iki yatak odası ve bir banyosu olan büyük bir evdir. Bu ev, küçük kapalı alanları sevmeyenler için idealdir. ...
   Yapıştırılmış lamine kereste Bu ürünün yüksek verimliliği, ahşabın karmaşık işlenmesi, bu hammaddenin belirli nitelikleri ve çok katlı ve tek katlı ahşap evlere odaklanan çok sayıda inşaat projesinde geniş bir uygulama yelpazesinin kullanılmasıyla ...
   © 2024 ArchiLine Wooden Houses
   114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                 

   El sitio funciona con Nestorclub.com