x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

Ocaklı ve teraslı bir kütük ev. "Deniz Feneri" Projesi 144 m2

Ocaklı ve teraslı bir kütük ev. "Deniz Feneri" Projesi 144 m2 Bir ocak ve teras "Deniz Feneri" olan bir bardan bir ahşap ev şunları içerir: 17 m2'lik iki yatak odası, 50 m2'lik bir mutfak-oturma odası ve 4.8 m2'lik iki banyo. Böyle bir ev, 3-4 kişilik bir ailenin daimi ikametgahı için mükemmeldir.
.....................................................................................................................................................................................................
.
TEMEL BİLGİLER:

Kat sayısı:2Yatak odası sayısı2
Yaşam alanı28.1 m2Tüm katların taban alanı:136.49 m2
Teras ve balkon alanı:27.6 m2Çatı alanı:- m2
İnşa alanı:122 m2Fiyat:istek üzerine
Duvar malzemesi:Profilli yapıştırılmış kirişler (200x185 mm) *
Çatı malzemesi:Seramik çatı kiremitleri *
Yapı temeli:Monolitik levhalı kazık ızgara *
Pencere:Ahşap *
* Malzemeler müşterinin isteğine göre değişiklik gösterebilir.


EV PLANI:
.
Zemin katta bir giriş, bir fırın odası, birleşik bir sıhhi ünite, bir yatak odası, terasa erişimi olan bir mutfak-oturma odası vardır.

.
İkinci katta: bir yatak odası, birleşik bir sıhhi ünite, bir gardırop, balkonlu bir salon.
.
GÖRÜNÜM:
.
Bir teras ve bir fırın ile yapıştırılmış lamine ahşap ev
.

.

.

.
EVDE FOTOĞRAF GEZİSİ:
.
Site ile başlayalım. Soldaki ev eski bir hamamdır. Nereye inşa edileceği sorusu ortaya çıktığında - Minsk'te veya başka bir yerde, bunu hatırladılar.

.
Daha önce de belirtildiği gibi, ev gölün hemen yakınında dağın eteğinde yer almaktadır, bu nedenle manzara ile çok çalışmak gerekli değildi, doğanın kendisi pencereden mükemmel bir manzara için tüm koşulları yarattı. Temiz hava, ormanın gürültüsü, kadife, çipura, levrek ve turna bulunan su, iyi bir yaşam için başka ne gerekir?

.

.

.
Evin hoş bir eki, taştan yapılmış çardak ve istinat duvarıdır. Evin arkasında Mayak Dağı başlar ve arazinin sahaya kaymasını önlemek için bir istinat duvarı yapılmıştır. Eğime bir kiler ve bir çardak eklendi. Çok fazla taş var, yerel ustalar onunla nasıl çalışılacağını biliyor. Kayalar bölünür ve duvarın önü düz olacak şekilde kalıba yerleştirilir. Taş orijinal görünüyor ve sıcak bir günde somut bir serinlik veriyor:
Taştan çardak
.
Taştan istinat duvarı
.
Ama eve geri dönelim. Teknik odaya geçebileceğiniz antreyi geçerken açık alan konseptine karşılık gelen salon alanında kendimizi buluyoruz. Yemek odası ve mutfak ile birleşen oturma odası, hafiflik ve ferahlık hissi veriyor.

.

.

.
Bu modern evin içinde görmeyi beklemediğiniz şey, siyah klinker tuğladan yapılmış büyük bir Rus sobasıdır. Sahipleri soğuk mevsimde düzenli olarak ısıtır ve üzerine yemek pişirir.
Ahşap bir evde soba
.

.
Ev sahibi, evin en sevdiği yerin yatak olduğunu söylüyor. Ocakta uzanırken, büyük pencerelerden gölü hayranlıkla seyredebilirsiniz. Ana işlevlerine ek olarak soba tezgahlı bir soba, ek bir uyku yeri ve parlak bir mobilya parçasıdır:

.

.
Ayrıca zemin katta bir yatak odası ve bir banyo için bir yer vardır: Misafir bloğu kamusal alandan ayrılmıştır.

.

.

.
İkinci kata çıkıyoruz. Cam korkuluklu ahşap basamaklarla, birinci kat için "ikinci ışığı" tutan boşluğa giriyoruz. Burada göle bakan büyük pencerelerin yanına gelip balkona çıkabiliriz.

.
Evdeki ikinci ışık
.
Buradan ana yatak odasına, banyoya ve gardıropa da erişebiliriz. Birkaç oda daha düzenlemek mümkündü ama o zaman oturma odası ikinci bir ışıksız kalacaktı ve buna gerek yok, evde yeterince yaşam alanı var.

.

.

.
ISITMA VE SU ISITMA SİSTEMİ:
.
Evin ocağı olmasına rağmen daha çok dekoratif bir işlevi vardır. Suyu ısıtmak ve evi ısıtmak için ısı pompasına dayalı bir sistem, yerden ısıtma sistemi ve sıcak su süpürgeliği kullanılır.
Neden tam olarak bu çözüm? Sitede gaz yok ve olmayacak. Yakacak odun, peletler zordur, iş için evden ne kadar sık ​​ayrılmanız gerekir ve bu tür yakıtı kullanan kazanlar dikkat gerektirir. Uzun süre düşündük ama firmamızın tasarım aşamasında jeotermal ısıtmadan söz ettiler ve bu belirleyici bir andı.
Jeotermal ısıtma, bütün bir iş kompleksidir. Evin yakınına ısı pompası için 100 metrelik üç kuyu açıldı ve bunlara antifrizli borular indirildi. Kuyulardan gelen borular tek bir merkezi kuyuya gider. Ondan kazan dairesine giden iki boru vardır - "tedarik" ve "geri dönüş". Evdeki sıcaklık düşüşü veya artışı, insan müdahalesi olmadan otomatik olarak düzenlenir.
Elektrik kesilirse, ısı pompası durur. Çok nadiren olur ve ağda voltaj göründüğünde - ekipman kendi kendine başlar.
"Mayak" ta kurulu pompanın termik gücü - 17 kW. Yakınlarda sıcak su temini ve ısıtma sistemlerinin ısıtıldığı 700 litrelik bir tank var (sırasıyla 300 ve 400 litre)
Isı pompası sistemi .
Isı pompasının yetenekleri, Fancoil'i yatak odalarına kurmayı mümkün kıldı. Bu, kompresörün çalışması olmadan soğutucunun toprak toplayıcıdan sirkülasyonu nedeniyle pasif bir soğutma sistemidir. Fancoil bir klima gibi çalışır, ancak neredeyse ücretsizdir:
Fan coil ünitesi
.
Bütün ev sıcak zeminlerle ısıtılır. ve yatak odalarında alışılmadık bir sıcak süpürgelik sistemi var. Zemin süpürgeliklerinin yerine monte edilmiş, düz bir süpürgelik gibi görünen, içinde sıcak suyun dolaştığı pirinç nervürlü bakır borular bulunan bir mini konvektördür. Bu ısı kaynağı, ısı pompaları ile iyi çalışır:

.

.
Bir ısı pompası sistemi ucuz değildir, ancak bir gaz veya pelet kazanına benzemez. Soru basit: "Değeri yalnızca kendisine gaz sağlandığı gerçeğinde olan bir site için on binlerce doları fazla ödemeye değer mi?"

.


Bina tipi
iki katlı ev
Yatak odası sayısı
2
Duvar malzemesi
yapıştırılmış lamine ahşap
Özellikleri:
balkonlu ev, fırınlı ev, teraslı ev


We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar ocaklı ve teraslı bir kütük ev. "deniz feneri" projesi 144 m2 , puede:

Más de la sección AHŞAP EVLER 7 en iyi proje

 • Özellikleri: :teraslı ev, :çalışma ile ev, :balkonlu ev
 • Bina tipi: üç katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 2
 • Duvar malzemesi: ahşap kütük
Günlük ev "Andrew" bir ahşap evin alışılmadık bir projesidir. Büyük pencereler, ikinci ışık, orijinal boyama ve standart olmayan çatı şekli - tüm bunlar "Andrew" i diğer evlerin yuvarlak kütüklerden yapılmış arka planına göre olumlu bir şekilde ...
 • Özellikleri: :teraslı ev
 • Bina tipi: iki katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 4
 • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
Lamine kaplama keresteden "Aile" yapılmış doğal ahşap ev - 2 yatak odası, oturma odası ve terasa erişimi olan ayrı bir mutfak içeren kompakt bir ev. Küçük kalıcı bir ev arayanlar için ideal çözümdür. ...
 • Özellikleri: :teraslı ev
 • Bina tipi: tek katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 2
 • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
"Eurodom" teraslı lamine kaplama keresteden yapılmış bir ahşap ev, küçük bir ailenin daimi ikametgahı için küçük bir evdir. Evde ihtiyacınız olan her şey var: iki yatak odası, bir banyo ve geniş bir mutfak-oturma odası. ...
 • Özellikleri: :teraslı ev, :çalışma ile ev, :balkonlu ev
 • Bina tipi: iki katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 3
 • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
Teraslı ev "BT uzmanı evi" şunları içerir: ayrı sıhhi tesislere sahip 3 yatak odası, geniş camlı teras ve mutfak-oturma odası. Böyle bir ev, misafir kabul etmek veya evde iş toplantıları yapmak isteyenler için uygundur. ...
  Archiline Wooden Houses, Avrupa Birliği, Asya, Afrika ve Avustralya ülkelerine ahşap ev setleri tedarik etmektedir. Beyaz Rusya'dan ahşap evlere olan ilgi anlaşılabilir - Avrupalı ​​meslektaşlarına kıyasla, Archiline ahşap evlerin kalitesi yüksek, ...
   Tanınabilir mimari çizgilere sahip klasik Fin ahşap evi "Koskenkorva". Üç yatak odası, oturma odası, mutfak, giyinme odası, teras, ikinci katta - yatak odaları, banyo, balkon ve çatı katı. Proje, 2022 yılında Archiline tarafından kütüklere ...
   • Özellikleri: :teraslı sauna
   • Bina tipi: sauna
   • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
   Havuzlu ve teraslı "Poseidon" lamine kaplama keresteden yapılmış hamam şunları içerir: tüm eşlik eden odalarla birlikte 5 m2'lik bir buhar odası ve büyük, neşeli bir şirketin kendini harika hissedeceği bir dinlenme odası. ...
   • Özellikleri: :teraslı ev, :balkonlu ev
   • Bina tipi: iki katlı ev
   • Yatak odası sayısı: 5
   • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
   Lamine kaplama keresteden yapılmış ahşap ev "Beyaz Saray" içerir: 5 yatak odası, mutfak-oturma odası 58 m2 ve iki banyo. Böyle bir ev, geniş ve arkadaş canlısı bir ailenin daimi ikametgahı için mükemmeldir. ...
   • Özellikleri: :teraslı ev
   • Bina tipi: tek katlı ev
   • Yatak odası sayısı: 2
   • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
   Lamine kaplama keresteden yapılmış İskandinav ahşap ev "Dina's Morning", geniş bir oturma odası, ayrı bir mutfak, iki yatak odası ve bir banyosu olan büyük bir evdir. Bu ev, küçük kapalı alanları sevmeyenler için idealdir. ...
    Yapıştırılmış lamine kereste Bu ürünün yüksek verimliliği, ahşabın karmaşık işlenmesi, bu hammaddenin belirli nitelikleri ve çok katlı ve tek katlı ahşap evlere odaklanan çok sayıda inşaat projesinde geniş bir uygulama yelpazesinin kullanılmasıyla ...
    © 2024 ArchiLine Wooden Houses
    114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                  

    El sitio funciona con Nestorclub.com