x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

82 m² teras "Eurodom" ile lamine kaplama keresteden yapılmış ahşap ev

82 m² teras "Eurodom" ile lamine kaplama keresteden yapılmış ahşap ev "Eurodom" teraslı lamine kaplama keresteden yapılmış bir ahşap ev, küçük bir ailenin daimi ikametgahı için küçük bir evdir. Evde ihtiyacınız olan her şey var: iki yatak odası, bir banyo ve geniş bir mutfak-oturma odası.
..................................................................................................................................................................................................
.
TEMEL BİLGİLER:

Kat sayısı:1Yatak odası sayısı2
Yaşam alanı24,72 m2Tüm katların taban alanı:78,5 m2
Teras ve balkon alanı:21,96 m2Çatı alanı:185 m2
İnşa alanı:120 m2Fiyat:istek üzerine
Duvar malzemesi:Profilli yapıştırılmış kirişler (200x185 mm) *
Çatı malzemesi:Seramik çatı kiremitleri *
Yapı temeli:Monolitik levhalı kazık ızgara *
Pencere:Ahşap *
* Malzemeler müşterinin isteğine göre değişiklik gösterebilir.


EV PLANI:
.
Birinci ve tek katta: bir giriş, bir fırın odası, bir kombine sıhhi ünite, 2 yatak odası, bir mutfak, terasa erişimi olan bir oturma odası vardır:

.
PROJENİN KISA AÇIKLAMASI:
.
"Eurodom", lamine kaplama keresteden yapılmış bir ahşap evin fiyat ve kalite açısından en çok talep edilen projelerinden biridir.
İdeal proje: güzellik, beden, fiyat, kalite. Minimum zaman ve para yatırımı ile hızlı check-in. Düşük fiyata benzersiz, ucuz, çevre dostu ev. Bir ahşap evin metrekaresi "Eurodom", tamamen farklı bir yaşam kalitesine sahip bir dairenin metrekare fiyatından daha ucuzdur ve üretim ve inşaat için bir sözleşmenin imzalanmasından eve girilmesine kadar altı ay sürebilir.
"Eurodom" ilk bakışta yapıştırılmış kirişlerden yapılmış kompakt bir evdir, 3-4 kişilik bir aile için içinde rahat bir yaşam sürdüğünü varsayar, ancak projenin özelliği değişken olması: alan ve işlevsellik açısından müşterinin isteklerine uyarlanması kolaydır. Yerleşimler ve evrensel boyut, onu yalnızca yapıştırılmış lamine ahşapta değil, aynı zamanda daha ekonomik bir versiyonda da inşa etmeyi mümkün kılar - bir dizi teknik oda kurutmasından bir kereste veya bir dizi doğal nemden bir kereste. "Kuvvet" yay tertibatlarındaki modern duvar montaj teknolojisi, evin tüm çalışma süresi boyunca duvarların% 100 oranında patlamasını önler. Ek olarak, proje değiştirildiğinde, ev iki katlı, cepheleri herhangi bir tarzda olabilir. Rahat, güvenilir ve verimlidir.
.
GÖRÜNÜM:
.
Projenin amacı, akıllı iletişimle donatılmış modern ve işlevsel bir evin çevreye uyumlu bir şekilde nasıl entegre edilebileceğini göstermekti. Saçakla korunan dış duvarları boyamak için, lamine kaplama kerestenin güzelliğini ve kalitesini daha da vurgulayan açık gri bir boya seçildi. Hoş bir görünüme sahip hava koşullarına dayanıklı malzeme:

.
Ahşap ev "Eurodom"
.

.
Evin pencereleri, fabrikada emprenye edilmiş, eğimli ve pervazlı, çift camlı pencereli ahşaptır. Hafif eğimli bir çatı seçimi tesadüfi değildir: yapıştırılmış yapıların güvenilirliğini vurgular ve binaya modern bir görünüm kazandırır:

.

.
Ahşap ev "Eurodom" .
EV FOTOĞRAF GEZİSİ:
.
Eve girdiğimizde kendimizi ışıkla dolu bir koridorda buluyoruz. Buradan, kar beyazı kapılardan evin herhangi bir odasına girebiliriz:

.

.
İlk kapılar yatak odalarına açılıyor, evde iki tane var:

.
Sonraki ikisi fırın ve kombine sıhhi ünite içindir:

.

.

.

.

.

.
Devam ediyoruz ve geniş oturma odasına geçiyoruz:

.

.

.
Oturma odasından mutfağa veya kapalı terasa geçebilirsiniz. Terasın kaplaması özel yağ ile işlenmiş karaçam tahtasından yapılmıştır. Teras istenilen büyüklükte olabilir. İstenirse, müşterinin talebi üzerine projede gerekli değişiklikler yapılabilir:

.
Деревянный дом "Евродом" (по проекту предприятия "Шклов Домостроение")
.

.

.
Lamine kaplama keresteden yapılmış bir kütük ev hayalinizi gerçekleştirmek için bir proje seçerek başlayın! Belki web sitemizde veya ofiste sizi bekliyor!
Tasarım aşamasındaki ana fikir, evi iletişim açısından mükemmel, fiyatı ucuz, konforlu, kullanışlı, bireysel olarak geliştirmek ve yapmaktı.
Yapıştırılmış kirişlerden "Eurodom-1" yapılmış evin projesinde tasarlandı: bir salon, bir oturma odası, bütün ailenin konaklayacağı bir mutfak, bir fırın, bir banyo, bir antre, büyük bir şirketin rahatça oturabileceği bir teras.
.
Ön tasarım:

.
Ana cephe:
Ahşap ev "Eurodom"
.
Ters cephe:

.
Ev planı:

.
Aşağıda, genel tanışma için, geliştirilmiş "Eurodom" projesini ve onayı ve daha fazla inşaat için gerekli belgeleri dikkatinize sunuyoruz.
.
Yapıştırılmış lamine ahşap "Eurodom" dan ev projesi şunlardan oluşur:
 1. Açıklayıcı not
 2. Cepheler
 3. Temel diyagramı
 4. Mobilya düzenlemeli kat planı
 5. Çatı planı
 6. Yarıklar


Şimdi size sayfaların ne için tasarlandığını ve hangi bilgileri taşıdıklarını daha ayrıntılı olarak anlatalım:
.
İlk sayfa: projede sizin için geliştirilenler hakkında bilgi vermek için. Düzenleyici belgelerin bir listesi sunulur. Teknik ve ekonomik göstergeler evin alanları ve bina hacmi hakkında fikir verir.

.
İkinci sayfa: Açıklayıcı bir not, evin alan planlama çözümü, taşıyıcı yapılar, dış ve iç kaplama, tüm ahşap elemanlar hakkında bilgi verir:

.
Üçüncü sayfa: gelecekteki yapıştırılmış kirişli evin her taraftan nasıl görüneceği. Evin ölçeğini anlamak için cephelere seviye işaretleri yerleştirilir. Tüm açıklıkların boyutları.

.
Aşağıda, tüm boyutlara sahip temelin bir diyagramı bulunmaktadır. Ve mimarın önerdiği mobilya düzenlemesi ile yerleşim planı.

.
Sonraki sayfa: eğim açıları ve eğim boyutları, sırt ve çıkıntı işaretleri içeren çatı planı. Bitmiş zeminin seviyesini, açıklıkların boyutlarını gösteren bölüm.

.
Evin ilk prototipleri: Ahşap ev "Eurodom"
.

.
Seramik çatılı ahşaptan yapılmış Eurodom projesinin açıklayıcı bir notu, yerel mimaride koordinasyon için gerekli olan aşağıdaki bilgileri içerir:

1, Evde biri misafir odası olmak üzere iki yatak odası vardır.

2. Salon - neredeyse altmış metrekarelik bir oturma odası, geniş bir teras, evin içinde bir mutfak ve tüm evin içinden geçen büyük bir koridor var.

3. Birinci katta, ortak salondan iki yatak odasının her birine girebilirsiniz, ikinci ışık ayrıca salonu aydınlatır ve neredeyse yirmi metre alana sahip en büyük yatak odasından avluya bakar.

4.Eurodom projesinde, birinci kat rekreasyon amaçlıdır ve merkezi yer iki katlı bir oturma odası için ayrılmıştır. İç mekan bir güven, sakinlik ve odak atmosferi yaratmalıdır.

5. Boş zaman, üstün konforla birleştirilmelidir. Eurodom projesi (Shklov Domostroenie girişiminin projesine göre) bu gereksinimleri karşılar.

6. İç mekanın temel konsepti: mütevazı, enerjik ama zarif bir iç mekan.

7. Sitenin uzatılmış şekli, maksimum yeşil bitki örtüsünü koruma ve mahremiyet için bir fırsat sağlama arzusu evin şeklini önceden belirlemiştir. Arsa üzerindeki ev ve garaj, bölgeyi parçalara ayırıyor.


Bina tipi
tek katlı ev
Yatak odası sayısı
2
Duvar malzemesi
yapıştırılmış lamine ahşap
Özellikleri:
teraslı ev


We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar 82 m² teras "Eurodom" ile lamine kaplama keresteden yapılmış ahşap ev , puede:

Más de la sección AHŞAP EVLER 7 en iyi proje

 • Özellikleri: :teraslı ev, :çalışma ile ev, :balkonlu ev
 • Bina tipi: üç katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 2
 • Duvar malzemesi: ahşap kütük
Günlük ev "Andrew" bir ahşap evin alışılmadık bir projesidir. Büyük pencereler, ikinci ışık, orijinal boyama ve standart olmayan çatı şekli - tüm bunlar "Andrew" i diğer evlerin yuvarlak kütüklerden yapılmış arka planına göre olumlu bir şekilde ...
 • Özellikleri: :teraslı ev
 • Bina tipi: iki katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 4
 • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
Lamine kaplama keresteden "Aile" yapılmış doğal ahşap ev - 2 yatak odası, oturma odası ve terasa erişimi olan ayrı bir mutfak içeren kompakt bir ev. Küçük kalıcı bir ev arayanlar için ideal çözümdür. ...
 • Özellikleri: :teraslı ev, :çalışma ile ev, :balkonlu ev
 • Bina tipi: iki katlı ev
 • Yatak odası sayısı: 3
 • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
Teraslı ev "BT uzmanı evi" şunları içerir: ayrı sıhhi tesislere sahip 3 yatak odası, geniş camlı teras ve mutfak-oturma odası. Böyle bir ev, misafir kabul etmek veya evde iş toplantıları yapmak isteyenler için uygundur. ...
  Archiline Wooden Houses, Avrupa Birliği, Asya, Afrika ve Avustralya ülkelerine ahşap ev setleri tedarik etmektedir. Beyaz Rusya'dan ahşap evlere olan ilgi anlaşılabilir - Avrupalı ​​meslektaşlarına kıyasla, Archiline ahşap evlerin kalitesi yüksek, ...
   Tanınabilir mimari çizgilere sahip klasik Fin ahşap evi "Koskenkorva". Üç yatak odası, oturma odası, mutfak, giyinme odası, teras, ikinci katta - yatak odaları, banyo, balkon ve çatı katı. Proje, 2022 yılında Archiline tarafından kütüklere ...
   • Özellikleri: :teraslı sauna
   • Bina tipi: sauna
   • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
   Havuzlu ve teraslı "Poseidon" lamine kaplama keresteden yapılmış hamam şunları içerir: tüm eşlik eden odalarla birlikte 5 m2'lik bir buhar odası ve büyük, neşeli bir şirketin kendini harika hissedeceği bir dinlenme odası. ...
   • Özellikleri: :teraslı ev, :balkonlu ev
   • Bina tipi: iki katlı ev
   • Yatak odası sayısı: 5
   • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
   Lamine kaplama keresteden yapılmış ahşap ev "Beyaz Saray" içerir: 5 yatak odası, mutfak-oturma odası 58 m2 ve iki banyo. Böyle bir ev, geniş ve arkadaş canlısı bir ailenin daimi ikametgahı için mükemmeldir. ...
   • Özellikleri: :teraslı ev, :balkonlu ev, :fırınlı ev
   • Bina tipi: iki katlı ev
   • Yatak odası sayısı: 2
   • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
   Bir ocak ve teras "Deniz Feneri" olan bir bardan bir ahşap ev şunları içerir: 17 m2'lik iki yatak odası, 50 m2'lik bir mutfak-oturma odası ve 4.8 m2'lik iki banyo. Böyle bir ev, 3-4 kişilik bir ailenin daimi ikametgahı için mükemmeldir. ...
   • Özellikleri: :teraslı ev
   • Bina tipi: tek katlı ev
   • Yatak odası sayısı: 2
   • Duvar malzemesi: yapıştırılmış lamine ahşap
   Lamine kaplama keresteden yapılmış İskandinav ahşap ev "Dina's Morning", geniş bir oturma odası, ayrı bir mutfak, iki yatak odası ve bir banyosu olan büyük bir evdir. Bu ev, küçük kapalı alanları sevmeyenler için idealdir. ...
    Yapıştırılmış lamine kereste Bu ürünün yüksek verimliliği, ahşabın karmaşık işlenmesi, bu hammaddenin belirli nitelikleri ve çok katlı ve tek katlı ahşap evlere odaklanan çok sayıda inşaat projesinde geniş bir uygulama yelpazesinin kullanılmasıyla ...
    © 2024 ArchiLine Wooden Houses
    114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                  

    El sitio funciona con Nestorclub.com