x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

בית למינציה פורניר עץ 207 מייר, פרויקט ״בית לבן״

בית למינציה פורניר עץ 207 מייר, פרויקט ״בית לבן״

בית מסוגנן, מכובד על ידי הארכיטקטורה המקורית שלו, מן הקורות מודבק, שבו כל התנאים לחיים נוחים נוצרים. הדרישה העיקרית היא ליצור בבית הפתוח ביותר, אבל באותו מקום נעים.

הבסיס הגבוה, מרופד לבנים, חזיתות, מכוסה הרכב גוון, המדגיש את המרקם של העץ, קירוי רב קומות - כל זה נותן את הבניין תמונה חמימה.

בזכות שטח גדול של זיגוג הבית בפנים הוא קל מאוד.

מחיר בית העץ הזה הוא 207,000 $.

בואו נראה איך הוא נוצר. עלות בית מורכבת מגורמים רבים: קטע עץ (עובי הקיר), חומר חלון, חומר קירוי, סוג המייסד (תלוי בגיאולוגיה של האתר ונוכחות מדרון), קישוט הבית וחומריו, כלי השירות .

עלות החלק הבנייה של פרויקט הבית הלבן בשטח בית - 207 מ"ר בגודלם ברוחב 200 מ"מ תעלה כ- 72,000 $.

ההתקנה תעלה עוד 18,000 $.

בבית חלונות עץ באיכות פרימיום. עלות חלונות עם אסקונים ומארזים חיצוניים ופנימיים תעלה בסביבות 17,500 €.
אריחי קרמיקה עם מחסום אדים וממברנת איטום דלתא יעלו 9000 €.

הפצת תקשורת תיעשה על פי רצון הלקוח, תוך התחשבות בסוג החימום שנבחר (דוד גז, דוד חשמל, משאבת חום).

מספר נקודות התאורה בבית, אינסטלציה יובא בחשבון. בבית יכולים להיות חיפויי רצפה מסוגים שונים (אריחי קרמיקה, פרקט, למינציה, רצפת עץ).

בשל העובדה שלכולם יש דרישות ומשאלות שונות לחלוטין, אין צורך לדבר על מחיר ספציפי כלשהו.
לאחר שבנינו יותר ממאה בתי עץ, ניתן לומר כי העלות הממוצעת של 1 מ"ר של בית בו תוכלו להכנס לגור - תהיה כ 1000 $ למ"ר.

לכן, השאלה כמה עולה הבית הזה ניתן לענות: 207,000 דולר.

תוכלו להציץ בסיור תלת מימדי בבית העץ "בתים לבנים" העשוי מעץ למינציה מודבק בתים ארכיליניים:

תוכלו לצפות בסקירת וידיאו של בית העץ "הבית הלבן" העשוי עץ למינציה מודבק בתים ארכיליניים:בית עץ "בית לבן". זה בית גדול, מואר ומעל תקורה, עם מערכת חדרים טובה מאוד. כמו ביצה טובה. זה כמו גירוש של משהו טוב מכדור הארץ לשמיים. אתה תחיה בסביבה זו. זה ישמח אותך.

עגלה חשמלית תוצב בסמוך לבית זה. נראה שלבית יש מנטליות משלו.

"הבית הלבן" - הוא בחירה טובה עבור אדם כזה שמחפש משהו חדש באדריכלות. זה לא יפסיד אפילו לבניין האחרון של פלדה וזכוכית. "הבית הלבן" יהפוך לפרויקט הראשי בכל רחוב, ויהיה מושא העניין עבור שכנים רבים. זו עוד השקעה מושלמת. "הבית הלבן" הוא נדל"ן מוביל. זה עולה הרבה, אבל לא תצטער על שום כסף שהושקע בזה.

כל אחד מהם חוזר פעמים רבות. "הבית הלבן" מעיד על כוחות גדולים יותר שאתה נמצא בכדור הארץ.

כשאתה מסתכל על הבית הזה, אתה יכול ליצור נוף על בעליו. אירינה היא אישה מאוד יפה ומקסימה עם טעם וסטייל מעולים. היא מרגישה בעדינות ומבינה את הפרטים, זו הסיבה שביתה נראה נהדר, ומקדיש תשומת לב מיוחדת לחוזקותיה! אתה מתחזק לתקשר עם אדם כזה, להיות בבית כזה! אנו חושבים, שגם לאחר מספר שנים, הזכרונות של חברתנו יגרמו לה רגשות נפלאים.

בית מסוגנן עם ארכיטקטורה מקורית, עשוי עץ למינציה מודבק. יש בו את כל התנאים לחיים נוחים. חלל פתוח ונוח היה הדרישה הבסיסית ביותר.

הבניין נראה נעים בגלל מסלול בסיס גבוה, עטוף לבנים, הגבהים הקדמיים בגימור פיגמנטי לבן, המעקה והמרפסת, עשויים אלמנטים מזויפים. ריצוף המרפסת יכול להיות מכוסה מעץ או אריחי כלי חרס. בבית מערכת מי גשמים מפלסטיק. ציפוי הגג הוא אריח קרמיקה טבעי, ייצור ראובן, בצבע אנתרציט.

הבית בפנים מואר מאוד בגלל שטח הזכוכית הגדול. אדני חלונות נמוכים נותנים הרבה אור. החלונות בבית מעץ עם סינרים וצדדים פנימיים. חברתנו הקימה את כל החלונות. שרפרפי החלונות מיוצרים על ידי יצרן חלונות תעשייתי. חברה זו היא השותף העסקי שלנו. החלונות, מיוצרים על ידי אותה חברה, מוגדרים ברוב הבתים שלנו.

הבניין נראה מרשים בגלל המרפסת, המרפסת והמרפסת הרחבה. הגוון הלבן החם של קישוט הקיר החיצוני נראה טוב עם הכפרי.

מצד אחד, מתווה הבית די מסורתי. בקומת הקרקע יש חדר שינה, אולם כניסה עם גרם מדרגות, כמו גם סלון, חדר אוכל ומטבח, משם תוכלו ללכת למרפסת. השטח הכולל של הסלון הוא 58 מ"ר. גובה התקרה הוא 2.7 מ '. אין צורך שתקרת עץ וחבוטים יהיו בבתי עץ. לבית זה התקרה עם טיח דקורטיבי. ישנו גרם מדרגות מדהים באולם הכניסה (16m2) עם אלמנטים מזויפים ומדרגות מדרגות עץ. כמו כן בקומת הקרקע יש חדר שינה בשטח של 17 מ"ר. יש חדר הלבשה וחדר אמבטיה.

בקומה הראשונה ישנם 4 חדרי שינה באותו אזור - 15 מ"ר, חדר אמבטיה - 8 מ"ר ומרפסת נחמדה. אם מזג האוויר טוב, תוכלו ללכת למרפסת וליהנות מהנוף המשובח.

בכל חדר שינה יש אדני חלונות נמוכים. זה בטוח בגלל מעקה מזויף.
בחדר האמבטיה ישנם שני חלונות עליית גג גדולים. אפשר להקים חלון עליית גג אם זווית הגג עולה על 25 מעלות.
בבית יש הרבה אזורי שירות: מקום אחסון, חדר חימום, חדר הלבשה מרווח. יש שתי כניסות לחדר החימום מהטמבור, וגם מחזית הרחוב.

דוד גז מחמם את הבית. חברתנו תמיד שמחה לקבל המלצות טובות בשל הגישה האישית לכל לקוח. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לענות על רצונות הלקוח תוך כדי ביצוע הפרויקט.

אתה יכול לראות סקירת וידיאו של בית העץ הזה "Mirage":

תוכלו להציץ בסיור תלת מימדי בבית העץ "מיראז '":

בית עץ "מיראז '" מעץ מודבק פרופיל 99 מ"ר

We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar בית למינציה פורניר עץ 207 מייר, פרויקט ״בית לבן״ , puede:

Más de la sección 5 בתי עץ עליונים

  בתי עץ בסגנון הקנדי מן החברה Archiline! המאפיינים העיקריים של הסגנון הקנדי בבתים עשויים יומני: שימור המראה הטבעי של היומן כאלמנט המבני המרכזי של בית העץ; שימוש ביומנים של קוטר גדול בבנייה; השתמש בבניית אלמנטים פוסט וקורה; החלפת חלקיקים עם אלמנטים ...
   בית העץ עשוי קורות מודבקות "בית IT" נבנה בהוראת משתתף מצליח בתעשיית ה- IT, מיכאיל. אילו משימות הציב הלקוח בפני האדריכל והבונים? המשימה הראשונה שקבע מיכאיל הייתה שהבית צריך להיות יפה, וזה העניין. צריך להיות שבב, הבית צריך להיות שונה, טוב יותר מאחרים, ...
    יום טוב אורח של העמוד החדש של אתר שלנו. עכשיו יוני 2019 ואנחנו מציגים את הבית עץ לפי הפרויקט ״אירובית-1״. הבית הזה בנוי וכבר מחכים לאורחים. הוא מרווח ובהיר. בבית הזה בנחת ,מרגישים קל, נושמים בקלות. בית אמין ומוכן בדיוק לפונקציות למה הוא נוצר: לעשות ...
     רוב הלקוחות של החברה שלנו העדיפו לאחרונה בתים בקומה אחת. ואחרי הכל, למעשה, אפילו בית חד קומתי יכול להיות מתוכנן בצורה כזו כדי להכיל את כל המתקנים הדרושים לחיים פרברי נוח. דוגמה בולטת לכך היא הפרויקט שלנו של 99 m2. בבית סלון גדול של 36 מ"ר, מטבח, שני ...
      בית מרווח של קורות מודבקות צדודית למגורים קבועים. בזכות הזגגות הגדולות, האור השני בבית יוצר מרווח, נפח ותחושת קלילות ורעננות. במפלס הראשון יש אזור סלון, שמתכתב עם מושג השטח הפתוח: סלון בשילוב חדר אוכל ומטבח. יחידת האורחים עם חדר שינה וחדר רחצה ...
      © 2024 ArchiLine Wooden Houses
      114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                    

      El sitio funciona con Nestorclub.com