x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

בית עצים עם תנור רוסי "מגדלור" 144 מ"ר

בית עצים עם תנור רוסי "מגדלור" 144 מ"ר

בית מרווח של קורות מודבקות צדודית למגורים קבועים. בזכות הזגגות הגדולות, האור השני בבית יוצר מרווח, נפח ותחושת קלילות ורעננות. במפלס הראשון יש אזור סלון, שמתכתב עם מושג השטח הפתוח: סלון בשילוב חדר אוכל ומטבח. יחידת האורחים עם חדר שינה וחדר רחצה מופרדת מהמרחב הציבורי. בקומה השנייה יש חדר שינה, חדר אמבטיה וחדר הלבשה.

בבית מערכת חימום וחימום מים המבוססת על משאבת חום, רצפה חמה ומשטח מים חמים!

הכיריים עם ספסל הכיריים הם מקור נוסף לחימום, דרגש וריהוט בהיר.

כמה רלוונטי התנור הרוסי בבית עץ מודרני? בואו נדבר על היתרונות והחסרונות שלה.

היתרונות כוללים את הדברים הבאים:

הכיריים הרוסיות יכולות לשמש לא רק לחימום החדר, אלא גם לבישול. בנוסף, חום משפיע לטובה על מצבו של העץ, ומונע את חדירת הלחות פנימה. ניתן לקשט את תיבת האש מתחת לאח או להשאיר אותה כמות שהיא.

אי אפשר שלא לשים לב לערעור האסתטי והקישוט שיצר התנור הרוסי בבית עץ. פנים רוכשים יוקרה מיוחדת וסגנון רוסי יליד. בעבר, תנורים נצבעו במוטיבים מסורתיים, אך דבר לא מונע לשחזר אותם כיום.

בנוסף לחימום הבית והשימוש בו על ידי המארחות לבישול יצירות מופת קולינריות, הכיריים יכולות לשמש כמיטה נוספת. אחרי הכל, מה יכול להיות נעים יותר מאשר לשכב על שמיכה חמה, מכוסה בשמיכה, לאפות ולהירדם מתוק. במיוחד בחורף, כאשר הרחוב קר ורוחות חזקות, ואתם בבית ומתבוססים בתנור.ישנם גם חסרונות:

הכיריים הן בניין לבנים. לאבן יש יכולת לצבור לחות, ולכן הכיריים בבית עץ צריכים להיות בעבודה כדי לא להפיץ רטיבות. בחורף הוא צריך להיות מחומם היטב ובקיץ יש לשים לב לניקיון ולמניעה כללית.

עיצוב הכבשן יכול להיעשות רק על ידי איש מקצוע, מכיוון מחוסר ניסיון אתה יכול ליצור בעיות וסכנה נוספת לבריאותך.

קישוט דקורטיבי של תנור רוסי בבית עץ:

בנוסף לשמירה על כללי הפעולה, אל תשכחו או שימו לב מעט לקישוט הכבשן. יש המון אפשרויות, כולם ימצאו מה מקובל ואוהב אותו. הסוג המלבין נפוץ - קירות לבנים ושלגיים מדויקים. אבל יש מינוס - עם פעולה תכופה תצטרך לעדכן כל הזמן את מראה הקירות על מנת לשמור על ניקיון ואסתטיקה.

האפשרות השנייה היא בתי עץ עם תנור רוסי, רעפים באריחי קרמיקה. יצרנים רבים מציעים אפשרויות אריחים עם חיקוי של אריחים שונים במיוחד עבור תנורים.

בטנה לבנה של הכבשן - היא לא חוששת משינויי טמפרטורה, היא מתחממת מעט ומשמשת בטיחות נוספת מפני שריפות.We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar בית עצים עם תנור רוסי "מגדלור" 144 מ"ר , puede:

Más de la sección 5 בתי עץ עליונים

  בתי עץ בסגנון הקנדי מן החברה Archiline! המאפיינים העיקריים של הסגנון הקנדי בבתים עשויים יומני: שימור המראה הטבעי של היומן כאלמנט המבני המרכזי של בית העץ; שימוש ביומנים של קוטר גדול בבנייה; השתמש בבניית אלמנטים פוסט וקורה; החלפת חלקיקים עם אלמנטים ...
   בית העץ עשוי קורות מודבקות "בית IT" נבנה בהוראת משתתף מצליח בתעשיית ה- IT, מיכאיל. אילו משימות הציב הלקוח בפני האדריכל והבונים? המשימה הראשונה שקבע מיכאיל הייתה שהבית צריך להיות יפה, וזה העניין. צריך להיות שבב, הבית צריך להיות שונה, טוב יותר מאחרים, ...
    בית מסוגנן, מכובד על ידי הארכיטקטורה המקורית שלו, מן הקורות מודבק, שבו כל התנאים לחיים נוחים נוצרים. הדרישה העיקרית היא ליצור בבית הפתוח ביותר, אבל באותו מקום נעים. הבסיס הגבוה, מרופד לבנים, חזיתות, מכוסה הרכב גוון, המדגיש את המרקם של העץ, קירוי רב ...
     יום טוב אורח של העמוד החדש של אתר שלנו. עכשיו יוני 2019 ואנחנו מציגים את הבית עץ לפי הפרויקט ״אירובית-1״. הבית הזה בנוי וכבר מחכים לאורחים. הוא מרווח ובהיר. בבית הזה בנחת ,מרגישים קל, נושמים בקלות. בית אמין ומוכן בדיוק לפונקציות למה הוא נוצר: לעשות ...
      רוב הלקוחות של החברה שלנו העדיפו לאחרונה בתים בקומה אחת. ואחרי הכל, למעשה, אפילו בית חד קומתי יכול להיות מתוכנן בצורה כזו כדי להכיל את כל המתקנים הדרושים לחיים פרברי נוח. דוגמה בולטת לכך היא הפרויקט שלנו של 99 m2. בבית סלון גדול של 36 מ"ר, מטבח, שני ...
      © 2024 ArchiLine Wooden Houses
      114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                    

      El sitio funciona con Nestorclub.com