x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

בית עץ 99m2 - מיראז

בית עץ 99m2 - מיראז

רוב הלקוחות של החברה שלנו העדיפו לאחרונה בתים בקומה אחת. ואחרי הכל, למעשה, אפילו בית חד קומתי יכול להיות מתוכנן בצורה כזו כדי להכיל את כל המתקנים הדרושים לחיים פרברי נוח. דוגמה בולטת לכך היא הפרויקט שלנו של 99 m2.

בבית סלון גדול של 36 מ"ר, מטבח, שני חדרי שינה של 14.7 ריבועים כל אחד, מרפסת גדולה, חדר דוד, חדר אמבטיה ופרוזדור - כל מה שאתה צריך בבית.

אתה יכול לראות סקירת וידיאו של הבית הזה "Mirage":מחיר בית העץ הזה הוא 109,000 $.

בואו נראה איך הוא נוצר. עלות בית מורכבת מגורמים רבים: קטע עץ (עובי הקיר), חומר חלון, חומר קירוי, סוג היסוד (תלוי בגיאולוגיה של האתר ובנוכחות מדרון), קישוט הבית וחומריו, שירותים.

עלות החלק הבנייה של הפרויקט מיראז 'בשטח 99 מ"ר בגודלם ברוחב 200 מ"מ תעלה כ 42,000 $.

ההתקנה תעלה עוד 12,000 $.

בבית חלונות עץ באיכות פרימיום. עלות חלונות עם אסקונים ומארזים חיצוניים ופנימיים תעלה בסביבות 11,340 €.

אריחי קרמיקה עם מחסום אדים וממברנת איטום דלתא יעלו 6,800 אירו.

הפצת תקשורת תיעשה על פי רצון הלקוח, תוך התחשבות בסוג החימום שנבחר (דוד גז, דוד חשמל, משאבת חום).

מספר נקודות התאורה בבית, אינסטלציה יובא בחשבון. בבית יכולים להיות סוגים שונים של חיפויי רצפה (אריחי קרמיקה, פרקט, למינציה, רצפת עץ). בשל העובדה שלכולם יש דרישות ורצונות שונים לחלוטין, אין צורך לדבר על מחיר ספציפי כלשהו.

לאחר שבנינו יותר ממאה בתים מעץ, אנו יכולים לומר שהעלות הממוצעת של 1 מ"ר לבית בן קומה אחת שבה תוכלו להכנס לגור - תהיה כ -1,100 דולר למ"ר.

לכן, השאלה כמה עולה הבית הזה, עם שטח בית של 99 מ"ר, אתה יכול לענות: 109,000 דולר.

תוכלו להציץ בסיור תלת מימדי בבית העץ "מיראז '":

איך אתה אוהב את בית העץ שלנו "מיראז '"? בהחלט זו בחירה טובה!

קוטג 'של בית אבטחה טוב, מעוצב, משמעותי עם חיבור אדמה טוב, "מיראז'" הוא בעל בסיס טוב. יחד עם זאת הבית הזה הוא מודרני, יש בו הרבה אור, יש לו קשר טוב עם הטבע, האוויר והעולם החיצוני.

פרויקט ירוק, ידידותי לסביבה, רציונלי בו זמנית עם פרפלאציה טובה.

שווה את מחירו, תקבלו השפעה חמישה-עשר של השקעות: בריאות, אופקים חדשים, ותקבלו החלטות טובות ועסקיות.

הנכדים שלך יהיו גאים מאוד במורשת כזו.

תוכלו לצפות בסיור תלת מימדי בבית עץ "מיראז '" עם משקפי מציאות מוגברים במשרד הארכילין. לחצו כאן!

מרבית לקוחותינו מעדיפים לאחרונה בתים בקומה אחת. והרי, למעשה, אפילו בית בן קומות אחד יכול להיות מעוצב באופן שיוכל להכיל את כל המתקנים הדרושים לחיים כפריים נוחים. הפרויקט שלנו "מיראז '" בשטח כולל של 99 מ"ר - הוא הדוגמה המושלמת.
בית בן קומות, עשוי עץ למינציה מודבק, חתך רוחב 180X185 מ"מ.
יש בו: סלון גדול - 36.5 מ"ר, מטבח, שני חדרי שינה - 14.7 מ"ר כל אחד, מרפסת גדולה, חדר חימום, חדר אמבטיה, טמבור. יש הכל בבית.
יש דרך כניסה שצריכה להיות בכל בית. אתה יכול לעבור אותו לשירותים משמאל ולחדר החימום מימין. גובה התקרה של הסלון בקצהו הוא 4,5 מטרים. בנוסף, ישנם שני חדרי שינה בקומת הקרקע - שטח כולל של 14.7 מ"ר כל אחד. בחדרי השינה קיימת מערכת חימום - רצפה חמה על בסיס מים וחימום תת רצפתי.
יש אח במקום בבית.
זה מטבח. במזג אוויר טוב תוכלו ללכת למרפסת הגדולה באמצעות המטבח ולאכול שם ארוחת בוקר.
ב"מיראז '"החלונות מיוצרים על ידי יצרן חלונות תעשייתי. חברה זו היא השותף העסקי שלנו. חם עם החלונות האלה גם אם הקיר לא יהיה עשוי עץ אלא זכוכית.
חומר הגגות - אריחי קרמיקה טבעיים "ראובן". זו הפקה גרמנית. אריח מאסיבי הוא הבחירה הטובה ביותר לבית עץ, הקירות יהיו תמיד עומסים, ימנעו קיזוז וסיכות בין מערכות עץ.

בית עץ "מיראז '" מעץ מודבק מודפס 99m2 - תמונה:

We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar בית עץ 99m2 - מיראז , puede:

Más de la sección 5 בתי עץ עליונים

  בתי עץ בסגנון הקנדי מן החברה Archiline! המאפיינים העיקריים של הסגנון הקנדי בבתים עשויים יומני: שימור המראה הטבעי של היומן כאלמנט המבני המרכזי של בית העץ; שימוש ביומנים של קוטר גדול בבנייה; השתמש בבניית אלמנטים פוסט וקורה; החלפת חלקיקים עם אלמנטים ...
   בית העץ עשוי קורות מודבקות "בית IT" נבנה בהוראת משתתף מצליח בתעשיית ה- IT, מיכאיל. אילו משימות הציב הלקוח בפני האדריכל והבונים? המשימה הראשונה שקבע מיכאיל הייתה שהבית צריך להיות יפה, וזה העניין. צריך להיות שבב, הבית צריך להיות שונה, טוב יותר מאחרים, ...
    בית מסוגנן, מכובד על ידי הארכיטקטורה המקורית שלו, מן הקורות מודבק, שבו כל התנאים לחיים נוחים נוצרים. הדרישה העיקרית היא ליצור בבית הפתוח ביותר, אבל באותו מקום נעים. הבסיס הגבוה, מרופד לבנים, חזיתות, מכוסה הרכב גוון, המדגיש את המרקם של העץ, קירוי רב ...
     יום טוב אורח של העמוד החדש של אתר שלנו. עכשיו יוני 2019 ואנחנו מציגים את הבית עץ לפי הפרויקט ״אירובית-1״. הבית הזה בנוי וכבר מחכים לאורחים. הוא מרווח ובהיר. בבית הזה בנחת ,מרגישים קל, נושמים בקלות. בית אמין ומוכן בדיוק לפונקציות למה הוא נוצר: לעשות ...
      בית מרווח של קורות מודבקות צדודית למגורים קבועים. בזכות הזגגות הגדולות, האור השני בבית יוצר מרווח, נפח ותחושת קלילות ורעננות. במפלס הראשון יש אזור סלון, שמתכתב עם מושג השטח הפתוח: סלון בשילוב חדר אוכל ומטבח. יחידת האורחים עם חדר שינה וחדר רחצה ...
      © 2024 ArchiLine Wooden Houses
      114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                    

      El sitio funciona con Nestorclub.com