x
≡ Catalogar
Sobre nosotros Galería Contáctenos

ხის სახლი, პროექტი "IT სახლი", 250 კვ.მ

ხის სახლი, პროექტი "IT სახლი", 250 კვ.მ

בית העץ עשוי קורות מודבקות "בית IT" נבנה בהוראת משתתף מצליח בתעשיית ה- IT, מיכאיל.

אילו משימות הציב הלקוח בפני האדריכל והבונים?

המשימה הראשונה שקבע מיכאיל הייתה שהבית צריך להיות יפה, וזה העניין. צריך להיות שבב, הבית צריך להיות שונה, טוב יותר מאחרים, הוא צריך לרצות לגור בו, "כל העושר צריך להתמזג לתוכו" - התואם לחלוטין את עקרונות חייו של הלקוח.

הבקשה יצאה במקום השני - בריאות, ולכן הוחלט לעצב את הבית מעץ. ובית העץ והקישוט הידידותי לסביבה נעשו תחת המוטו "לחיות, לישון, להיות בריא"

התשוקה הגיעה למקום השלישי: "שהבית היה במרחק של אבן מן המשרד." אחד הרצונות העיקריים של מומחי ה- IT שלנו הוא קרבת המשרד לבית, יש מעטים שרוצים לבלות 1-2 שעות מדי יום בכביש אחד למחשב המשרדי שלהם. סוגיה זו נפתרה על ידי רכישת מגרש עם בית ישן, הריסה ובניית בית חדש באתר בנייה זה.

והתברר בית יפה שצבוע בירוק. הוא משלב חן ושרותים, החל מהפריסה וכל פרט. הפרויקט בוצע על ידי חברת סוהר. הבית משלב ארכיטקטורה א-סימטרית מעניינת עם אלמנטים ועיצוב בסגנון ארכיטקטוני מודרני: חלונות גדולים המבהירים חזותית חזית ותכנית צבע מנוגדת.

הקירות מצופים חיצונית בצבע ירוק גרמני. חלונות עץ צבועים בצבע רווי בהיר בגוון ירוק בהיר יותר, מה שהופך את פלטת החזית הצבעונית לאצילית ומעניינת עוד יותר. הטון האפור בהיר של הגג בהרמוניה מושלמת איתו.טרסות גדולות ומרפסת מקנות לבית חיבה מיוחדת. הם מכוסים בלוח מרפסת שטופל בשמן מיוחד:

תכניות קומה ראשונה ושניה:נוף מצוין מהחלון חשוב מאוד עבור מייקל. הוא היה מוכן להפחית את מספר החדרים, כך שהחלונות נתנו נקודת מבט מצוינת ותצפית על הכיכר שליד הבית.
ההערכה היא שהפנים הם קטגוריה הניתנת לשינוי מוחלט ושינוי מחודש, אך הסרת הנוף מחלונכם אינה בקושי בכוחו של האדריכל וגם של הלקוח עצמו.

איננו יודעים אם למדעני מחשבים יש נטייה עמוקה למאניה זו, או שמא מדובר בתשוקה אנושית אוניברסאלית למומחי ה- IT היפים אך המצליחים בארצות הברית מעדיפים לבנות את בתיהם עם נוף לטבע.פנים הבית מודרני, מפואר ובו זמנית קליל, מלא באוויר ואור. קירות העץ מכוסים במתחם מגן החושף את המרקם הטבעי והיפהפה של העץ:

Потолки подшиты сосновой доской и покрашены светло-кремовой краской. Архитектонику интерьеров подчеркивают декоративные порталы:

מטבח גדול הוא מקום בו תוכלו לארגן תזונה נכונה. אנשי IT הם אנשים נלהבים מאוד, ואינם אוהבים לבזבז את זמנם היקר על גיחות לעיר "מאשר לאכול".

רובם מעדיפים לחשוב כמה שפחות על אוכל, בעוד שהם "נעדרים מהמציאות הגופנית". מצד שני, ככל שתקדישו פחות זמן לחיפוש אוכל, כך הפרויקט יעבור מהר יותר.

"בית ה- IT" המודרני שלנו מכיל את כל התנאים לבילוי שכזה. יש בו מטבח עם תנור, מיקרוגל, תנור, מקרר ומדיח כלים, בו כל אחד יכול לבשל משהו במו ידיו - אפשרות אידיאלית לאיש מחשבים נלהב שכעת לא הגיוני לצאת החוצה.השאלה הבאה הייתה אפשרות לדיון לא פורמלי ברגעי עבודה, עם עבודה מרחוק - לשם כך חשוב שיהיו חדרים וחללים מיוחדים בבית. סלון גדול עם אח, שני מטבחים, טרסות ושטחים פתוחים בחזית הבית. כל זה תורם לקיום פגישות באופן מקוון ולא מקוון, אשר ידונו באופן פרטי או קולקטיבי בפרויקט ויעשו זאת לא באולם ישיבות מחניק, אלא בסלון יפהפה בעץ עם אח.שאלה חשובה: משחקים ובידור ביתי. לפעמים אתה צריך להיות מוסח מהעבודה, מי מתווכח עם זה? העבודה בתחום ה- IT היא כבדה במיוחד בראש, ולכן טוב שתהיה לך אפשרות להזדמנות קצרה אך מרגשת בתחום זה. ברגעים כאלה אני רוצה לקום, למתוח את הרגליים, לקרוע את עצמי קצת מהמחשב. ומה האלטרנטיבות להפסקת עשן, הפסקות קפה או התבוננות בנופים מחוץ לחלון?

משחקים פשוטים, כמו ביליארד גדולים, מספקים לא רק את ההזדמנות לקחת פסק זמן בזמן שהפרויקט נערך, הם יכולים לזרוק באופן קונסטרוקטיבי את התחרות שלהם ואת השליליות שנצברו במהלך היום, מה שנמצאת בתהליך של אינטראקציה משרדית קרובה.

בנפרד, נציין כי מיכאיל לא אוהב את חדר הכושר לאימונים גופניים, כלומר, ביליארד בחדר האח עם היכולת לשחק בכל עת.הלקוח רצה לראות חדרים גדולים ומרחבים פרטיים בביתו - שני תשוקות בלעדיות חלקית, אך דבר לא בלתי אפשרי עבור אדריכלים מודרניים.

מצד אחד זה נגרם מהרצון של מיכאיל להיות מסוגל לפרוש ולחשוב על רעיון מורכב באופן פרטי או להירגע עם בעיה במצב שכיבה, ולא להתבלט במקום העבודה מול צג מיותר (כרגע).

מצד שני, הוא אוהב "לא להרגיש את לחץ התקרה שמעל לראשו." האחרון הוא הבעיה של משרדים טיפוסיים הממוקמים, ככלל, במרכז הערים. מייקל רצה להרגיש חופשי, הוא לא אוהב ערמות בפנים, ובעיקר אם מישהו נאלץ להפר את המרחב האישי שלו, לנשום בחלק האחורי של הראש.

חדר גדול בקומת הקרקע עם חדר אמבטיה פרטי:

החדר הגדול השני בקומת הקרקע, כולל גם חדר אמבטיה נפרד:

לבית אוטומציה ברורה של חימום ותאורה. מדעני מחשבים אוהבים להפוך את ביתם ל"מרכז בקרת טיסה "זעיר. אנשי IT אוהבים לשלוט בכל דבר בחייהם, ומסכים רבים ומודרניים גדולים ומערכת בקרה מודרנית הממוקמת ברחבי הבית צריכים לעזור בכך. לסיכום העיקרון הזה - איש מחשבים תמיד רוצה יותר, ועוד, לא משנה על מה נדון, מספר המסכים, הרווח או עובי הערוץ שמחבר אותו לרשת, אבל הוא בוודאי לא יפגע קצת יותר ...חדר האמבטיה בקומה הראשונה מדהים:

אלמנט חשוב היה גרם מדרגות מסוגנן עם מעקות מגולפים. עיצוב נוח ובטוח זה מביא גרפי לפנים. הודות למדרגות, הבית ריפא את חייו והפך לבית אידיאלי ליחידים ולמשפחה גדולה, מה שהפך את המארח ואת אורחיו למרוצים מהחיים.רצון עז נוסף של הלקוח: שינה בריאה בבית! המשימה נקבעה ליצור חדר שינה גדול עם בידוד רעש טוב והאפלה בקומה השנייה, כך שתוכלו לישון מספיק אחרי לילות ללא שינה.בית כזה ניתן לבנות בכל מקום בעולם, אירופה, בפרט בגרמניה, בזכות התעודה האירופית לאיכות המוצר שבבעלות חברתנו.

We speak english, russian and german:

+375298-06-05-67 WhatsApp, Viber, Telegram

Mira más:

Puedes ver una reseña en video de la casa de madera "Casa Blanca" de madera laminada encolada Archiline Houses:

Puede ver una revisión en video de la casa de madera "Mirage":

Si desea comprar ხის სახლი, პროექტი "IT სახლი", 250 კვ.მ , puede:

Más de la sección 5 בתי עץ עליונים

  בתי עץ בסגנון הקנדי מן החברה Archiline! המאפיינים העיקריים של הסגנון הקנדי בבתים עשויים יומני: שימור המראה הטבעי של היומן כאלמנט המבני המרכזי של בית העץ; שימוש ביומנים של קוטר גדול בבנייה; השתמש בבניית אלמנטים פוסט וקורה; החלפת חלקיקים עם אלמנטים ...
   בית מסוגנן, מכובד על ידי הארכיטקטורה המקורית שלו, מן הקורות מודבק, שבו כל התנאים לחיים נוחים נוצרים. הדרישה העיקרית היא ליצור בבית הפתוח ביותר, אבל באותו מקום נעים. הבסיס הגבוה, מרופד לבנים, חזיתות, מכוסה הרכב גוון, המדגיש את המרקם של העץ, קירוי רב ...
    יום טוב אורח של העמוד החדש של אתר שלנו. עכשיו יוני 2019 ואנחנו מציגים את הבית עץ לפי הפרויקט ״אירובית-1״. הבית הזה בנוי וכבר מחכים לאורחים. הוא מרווח ובהיר. בבית הזה בנחת ,מרגישים קל, נושמים בקלות. בית אמין ומוכן בדיוק לפונקציות למה הוא נוצר: לעשות ...
     רוב הלקוחות של החברה שלנו העדיפו לאחרונה בתים בקומה אחת. ואחרי הכל, למעשה, אפילו בית חד קומתי יכול להיות מתוכנן בצורה כזו כדי להכיל את כל המתקנים הדרושים לחיים פרברי נוח. דוגמה בולטת לכך היא הפרויקט שלנו של 99 m2. בבית סלון גדול של 36 מ"ר, מטבח, שני ...
      בית מרווח של קורות מודבקות צדודית למגורים קבועים. בזכות הזגגות הגדולות, האור השני בבית יוצר מרווח, נפח ותחושת קלילות ורעננות. במפלס הראשון יש אזור סלון, שמתכתב עם מושג השטח הפתוח: סלון בשילוב חדר אוכל ומטבח. יחידת האורחים עם חדר שינה וחדר רחצה ...
      © 2024 ArchiLine Wooden Houses
      114-49, Necrasov str., Minsk, Republic of Belarus, 220049
                                                    

      El sitio funciona con Nestorclub.com